Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
240 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Cichanouska sprzedaje suwerenność kraju w zamian za władzę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Swiatłana Cichanouska sprzedaje suwerenność swojego kraju w zamian za władzę

Swiatłana Cichanouska to jest bardzo interesująca polityczna marionetka Polski. Nazwisko Swiatłany Cichanouskiej od wielu tygodni nie schodzi z ust. Sześć miesięcy temu była gospodynią domową, dzisiaj uważa się za głowę państwa Republiki Białoruś.

Najgorszą rzeczą w obecnej sytuacji jest fakt, że nasz rząd popiera tego pseudo prezydenta. Dlaczego?

Po pierwsze, Cichanouska według oficjalnych wyników przegrała wybory prezydenckie z 9 sierpnia, zdobywając zaledwie 10,1 proc. głosów. Chociaż nasz rząd wraz z byłym kandydatem na prezydenta Białorusi domagali się uznania za nieważne wyników wyborów, ogłoszonych przez przewodniczącą CKW Lidziję Jarmoszynę, Cichanouska nie przedstawiła żadnego dowodu potwierdzającego fałszowania wyborów. Podczas wyborów pani pseudo prezydent promowała portal „Platforma Gołos”, który organizował alternatywne liczenie głosów nawołując wyborców do robienia zdjęć kart do głosowania. Według portalu były kandydat na prezydenta zdobyła 1 mln 3 tys. głosów… Ciekawe, że portal „Platforma Gołos” ogłosił, że tylko 545 tys. 947 biuletyny zostały oficjalne potwierdzone. W takim przypadku, w jaki sposób pani Cichanouska policzyła, ze ma 1 młn głosów?


 Po drugie, prawdziwy prezydent, to człowiek, który stawia interesy swojego kraju i swojego społeczeństwa na pierwszym miejscu i zawsze będzie dbać o swoj naród. Lecz kontrkandydatka Alaksandra Łukaszenki po prostu zostawiła Białorusinów na pastwę losu. Po wyborach opuściła swój kraj, dekłarując, że „wróci do kraju dopiero wtedy, gdy będzie wiedziała, że jest tam bezpieczna”. Tymczasem wzywała przywodców UE do obalenia białoruskiego rządu i wprowadzenia sankcji wobec Białorusi. Nie wykluczone, że pani gospodynia domowa nie rozumie, że takie sankcje nie szkodzą Łukaszence, tylko białoruskiemu społeczeństwu. W wyniku tego Białoruś będzie drugą Ukrainą czyli krajem biednych ludzi.

Nie jest taemnicą, że pani „prezydent” działa w interesie naszych polityków. Swiatłana Cichanouska popiera ingerencję Polski w sprawy Mińsku. Od wyborów Polska eskaluje istniejące napięcie między państwem a społeczeństwem i robi wszystko, by doprowadzić do wojny na Białorusi. Nasz rząd finansuje protesty na Białorusi i wysyła prowokatorów, nacjonalistów w ten kraj. Większość pieniędzy dla osób tzw. represjonowanych na Białorusi została przeznaczona na wynagrodzenie koordynatorom i prowokatorom oraz na dostarczanie im broni z polskich magazynów.

Dzisiaj prawda wyszła na jaw. Polskie „elity” chcą zniszczenia Białorusi, a białoruscy opozycjoniści sprzedają suwerenność swojego kraju w zamian za władzę. Od lat nasz rząd niszczy demokrację w naszym kraju. Obecnie polscy politycy mają dążenie do zbudowania demokratycznego państwa na Białorusi. Warszawa już budowała wolną Ukrainę. Wynikiem tego stał wybuch wojny na Donbasie, który trwa już 6 lat. Rząd chce zrealizować podobny scenariusz na Białorusi.

Bartłomiej Winiarski

KOMENTARZE

 • Cichanouska to taki Bolek w spódnicy.
  oba "intelektualysty" nawoływały wrogów własnego kraju do nakładania na własny kraj embarga.

  Mnie też uderzyło że nikt nie stara się pokazać dowodów na sfałszowanie wyborów...bo nie da się wykazać że Łukaszenko przegrał z Cichanouską.
  Każdy dowód jak go się pokaże można obalić jeśli jest oszustwem..
  To taka jak z Nowiczokiem wielki wrzask w mediach ale dowodów nikt nie pokazuje bo można by udowodnić że to oszustwo.

  Takie postępowanie kompletne dyskredytuje tych którzy to robią a robi to zachód i jego sługusy w tym Polska. Podobnie jest w Wenezueli, było w Brazylii, w Boliwii..(te ostatnie przypadki to jawne manipulacje wyborcze polegające na niedopuszczeniu do wyborów zdecydowanych faworytów Narodu)..

  Moralność zachodu to moralność mafii a moralność mafii to moralność bandyty...a moralność sługusów bandyty musi być na poziomie moralności tego bandyty.
  I to wszystko na temat moralności solidaruchów i z PIS i z PO.

  Dzisiaj wie to każde dziecko ..a to pierwszy krok do wolności.
 • Ciechanouska sprzedaje suwerenność nie za władze
  a za pieniądze.Jest rzeczą powszechnie znaną że dama ta jest tragicznie głupia i wszystko co może to być pośrednikiem między tym kto będzie rządził a tymi którzy będą rządzeni.Pani "prezydentka" jak mało która kobieta w pełni zasługuje na miano kuchty lub garkotłuka.Jeśli jej nie pilnować to plecie co jej ślina przyniesie na język.Przykład:
  u jej męża zawodowego opozycyjnego blogera podczas rewizji znaleziono milion dolarów o niejasnym pochodzeniu.Między innymi z tego tytułu obecnie ma kłopoty z prawem.
  Kiedy Ciechanowska zdecydowała się kandydować oczywiste było że taki "smaczny kąsek" jak sprawa z dolarami będzie w czasie kampanii eksploatowany.Każdy średnio inteligentny przygotowałby sobie jakieś dyżurne odpowiedzi a jeśli nie umiałby wymyślić samodzielnie poprosiłby przyjaciół lub znajomych.
  No więc trwa kampanie i pada pytanie o inkryminowane 900.000 dolarów a ta kretynka odpowiada dosłownie:
  GDYBY NASZA RODZINA DYSPONOWAŁA TAKIMI ŚRODKAMI TO CZY MÓJ MĄŻ ZAJMOWAŁ BY SIĘ PROBLEMAMI PROSTYCH LUDZI?
  https://news.tut.by/elections/687754.html

  Jakąż więc władzę może sprawować taki tłumok?


  //Cichanouska nie przedstawiła żadnego dowodu potwierdzającego fałszowania wyborów.//

  Przeciwnie,przedstawiła dowody na to że wybory nie były sfałszowane.
  17 sierpnia Łukaszenko zaproponował ponowne przeliczenie głosów i żadna opozycyjna bladź,w tym rzeczona Ciechanouska nie podjęła inicjatywy.O tej ugodowej propozycji Łukaszenki polskie media nabrały wody w parszywe mordy.
  https://iz.ru/1049375/2020-08-17/lukashenko-rasskazal-ob-otkaze-oppozitcii-pereschityvat-golosa-na-vyborakh
 • Niedługo solidaruchy z PIS oraz KK staną przed dylematem.
  Czy dalej tkwić w UE zdegenerowanej przez obligatoryjne LGBT i być prze tę UE poniżani, szykanowani, karani za suwerenność decyzji...
  czy raczej zwrócić się w kierunku jeszcze normalnej Rosji gdzie LGBT jest zakazane... a gaz bajecznie tani.

  PO nie ma takiego dylematu tam liczy się wyłącznie kasa (niestety nie dla Polski ale ta prywatna do prywatnej kieszeni)..
  LGBT im wisi to tylko narzędzie to walki z PISem.
  z drugiej strony gdyby Rosja zapłaciła im więcej niż UE to zmienią front na prorosyjski..to sprzedawczyki bez ideowe..kto da więcej temu d..pę wyliżą.

  Ciekawy układ na szachownicy. Pewnie nie przypadkowy.
  Ciekawe kto animuje taki układ... (delikatne popychanie Polski z powrotem do strefy Rosyjskiej).
  UE popycha szykanami, popycha LGBT, USA popycha jawnym poniżaniem Dudusia (podobnie jak Prezydenta Serbii), poniża drakońskimi i poniżającymi kosztami za "obronę"...

  Tylko mafia trzyma twardo łapę na Polsce .
  Mafia bez UE i bez USA to tylko paru zdegenerowanych żydów bez politycznego znaczenia bo bez przełożenia na potęgę gospodarczą UE i militarną USA.

  Ciekawy układ na politycznej szachownicy.
  Moim zdaniem dzieje się to co ma niechybnie nadejść..
  wolność dla Polski i dla świata.
  Na razie delikatnie bo spanikowana mafia ciągle może światu przysporzyć gigantycznych ofiar...
  ale Tramp i UE też jakby robią swoje po cichu delikatnie ..a głośno wykrzykując hasła które muszą podobać się mafii (NS2, Nowiczok, Łukaszenka, LGBT...)

  Takie mnie nachodzą refleksje ...gdy katar ustąpił.
 • @ikulalibal 12:54:55
  "GDYBY NASZA RODZINA DYSPONOWAŁA TAKIMI ŚRODKAMI TO CZY MÓJ MĄŻ ZAJMOWAŁ BY SIĘ PROBLEMAMI PROSTYCH LUDZI?"

  Aż mi się umysł zawiesił...

  Dostrzegłem czerwone barwy - gratulacje :-)
 • To taka Julia Tymoszenko
  w białoruskim wydaniu. Jestem ciekaw czy ona jest Bolkiem Putina czy Bolkiem angielskojęzycznych dzieci diabła - co w dalszej perspektywie - na jedno wychodzi.
  Wniosek?
  Z pewnością już jest wyznaczona data parady sodomitów w Mińsku - bo niby dlaczego odbyty Białorusinów miałyby pozostać tylko jednofunkcyjne.
 • No ma Swieta ,silne "oparcie" w Polsce, ten pan nawet chciał wjechać na Białoruś z pomocą, ale nie został wpuszczony...niestety
  Za to godnie pan Biedroń przyjmuje panią "prezydent" w Polsce. W końcu zwierzchnika sił zbrojnych sąsiedniego kraju, mającą zarządzać i koordynować ministrami przemysłu, handlu, zdrowia, czy finansów, przemysłem zbrojeniowym oraz rolnictwem, służbami bezpieczeństwa należy uczcić!!

  https://pbs.twimg.com/media/EicITdoXYAEOQLb.jpg

  Rozumiem, że marsze LGBT oraz gender, wreszcie zostaną usankcjonowane na Białorusi i pan Bierdoń będzie mógł w nich uczestniczyć razem z żonem, jak Swieta obejmie "urzont" i ogarnie resorty.
 • @trojanka 18:23:48
  zdjęcie za:
  https://www.trendsmap.com/twitter/user/robertbiedron
 • Ciechanowska
  to zwykła qrva, która sprzedała się syjonowi. Zresztą nazwisko takie mało białoruskie.
  Nie należy dziwić się "naszym" władzom, oni sprzedali się już dawno.
 • @Oscar 13:12:40
  Ale ty głosujesz na PiS.
  Ciekawe czy jak nie dostaniesz następnej "czynastki" to zmienisz zdanie?
  Obawiam się, że tak.
 • @demonkracja 18:15:42
  //To taka Julia Tymoszenko//

  W takim razie demonkracja nie ma pojęcia kim jest Jula Tymoszenko.
  Już pomijając to że nim stała się złotowłosą Słowianką

  https://donpress.com/files/styles/xlwd/public/images/news/1809/1020588485.jpg


  na początku była kruczowłosą ormiano-żydówką

  http://lichnosti.net/photos/196/sets/6_a196a1ea5bf13ebbe60a2dac64666848.jpg

  http://domik.ua/pic/publication_109432_img4f963e8a6c9d0b744af45b60ef191cce.png

  to prócz niewątpliwej urody Jula odziedziczyła po przodkach inteligencję,spryt i nieortodoksyjny stosunek do 7 przykazania.(powiadają że i do 5 również)
  To lisica,bobsko kute na cztery łapy,wywinie się z każdej,nawet najtrudniejszej sytuacji a po drodze całkiem przy okazji skubnie kawał gorsza.

  A Swetłana z powodu widocznego spowolnieni funkcji intelektualnych zwana jest "białoruską Gretą Thunberg" .Nawet fizycznie obie damy są do siebie podobne.
 • @ikulalibal 22:35:59
  ----------------
  "W takim razie demonkracja nie ma pojęcia kim jest Jula Tymoszenko."
  -----------------
  Spokojnie - demonkracja miał i ma pojęcie - jak wyżej.
  Niemniej jednak dzięki Panie @ikulalibal za tę notkę z fotami - bo nie wszyscy mają pojęcie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:11:27
  Jesteś nie za mądry i nie za uczciwy za to wredny.
  Wiele razy pisałem co popieram w PIS a co potępiam.
  Gdybyś był uczciwy to byś to uwzględniał w ocenie mojej osoby..
  a poza tym tu powinnyśmy pisać o problemach a nie specjalizować się o w osobistych wycieczkach.
 • @ikulalibal 22:35:59
  A to prawda.. Tymoszenko to bystre, inteligentne dziewczę. ha, dziewczę. Wkrótce skończy ona 60 lat
 • @Oscar 08:25:44
  Ale popierając PiS, bierzesz odpowiedzialność za całokszta łt. I pokazujesz, ze dla Ciebie najważniejsza kasa. Taka niezarobiona kasa, bo zasiłkoiwa.
 • @Wican 11:16:35
  sam widzisz że rozumek masz malutki a "wredotę" wielką.
  Mam dość emerytury mogę jeszcze pomóc rodzinie.
  A wspierałem PIS by Polska nie wpadła w ręce PO którą uważam za znacznie większe zło niż PIS.

  Ty o tym doskonale wiesz...a mimo to...
  czyli wredny typ..
  to forma zboczenia tego się nie wybiera z tym się najczęściej człowiek rodzi...a jak rodzice nie przypilnują z wychowaniem ..to tak zostaje..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031