Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
157 postów 5 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Polska szykuje się do nowego „Potopu”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykańska armia przeprowadzi w przyszłym roku zakrojone na szeroką skalę manewry wojskowe. Będzie trenować przerzut 37 tys. żołnierzy przez Niemcy do Polski i krajów bałtyckich.

Amerykańska armia przeprowadzi w przyszłym roku zakrojone na szeroką skalę manewry wojskowe. Będzie trenować przerzut 37 tys. żołnierzy przez Niemcy do Polski i krajów bałtyckich. Przez Atlantyk zostanie wysłanych 20 tys. żołnierzy. Będzie to – jak informują amerykańskie siły wojskowe – największe przemieszczenie wojsk do Europy od 25 lat.

Co jest celem przeprowadzania manewrów na tak dużą skalę? – To ważne, by w krótkim czasie pokazać swoją siłę. Nasz stan gotowości uspokoi naszych sojuszników i odstraszy możliwych przeciwników – oświadczył dowódca wojsk amerykańskich w Europie, generał Christopher G. Cavoli.

Wygląda na to, że jest to częścią nowej i zaplanowanej prowokacji wobec strony rosyjskiej. Oczywiście USA chcą jeszcze raz pobrzęczeć bronią, jeszcze raz pokazać swoje przywiązanie do „pokoju”.

Zaplanowane na przyszły rok i największe od 25 lat manewry wojskowe USA w Europie mają też pomóc w realizacji wielomiliardowego budżetu obronnego. To nic innego, jak kolejna próba zebrania pieniędzy od ich sojuszników, którzy są zobowiązani płacić odpowiednie daniny na rzecz wspólnego budżetu NATO. A co im innego pozostało? Ostatecznie dla USA to biznes. Przecież nie oni będą ponosić większość kosztów tylko takie państwa jak Polska. Tak było i tak pozostanie.

Niewykluczone, że podczas takich manewrów zostaną podpisane jakieś dodatkowe porozumienia, zobowiązujące członków sojuszu do zakupu najnowszej amerykańskiej broni. Tym bardziej, że coraz więcej państw zaczyna kupować sprzęt wojskowy nie od USA tylko od Rosji mimo stanowczych protestów USA. Ostatnio prócz Turcji to samo robią Indie a nawet, jak się dowiadujemy, Arabia Saudyjska. Nie wspomnę już o takich państwach jak Irak czy też Pakistan. To musi USA boleć. Kto im pozostaje – Izrael i UE.

Przypomnijmy, że zgodnie ze wspólną deklaracją o pogłębianiu współpracy obronnej, podpisanej we wrześniu przez Prezydentów Polski i USA Stany Zjednoczone planują zwiększyć swoją aktualną obecność wojskową w Polsce, wynoszącą około 4,5 tys. rotujących się żołnierzy. „Ta trwała obecność wzrośnie w najbliższej przyszłości o około 1 tys. dodatkowych żołnierzy i będzie skoncentrowana na zapewnieniu w Polsce dodatkowych zdolności obrony i odstraszania” – czytamy. Umowa zawiera również listę uzgodnionych lokalizacji dla planowanej zwiększonej obecności wojskowej Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Zwiększenie obecności wojskowej USA na granicach wschodnich nie można interpretować jako części strategii obronnej wobec Rosji, lecz jako potencjalne zagrożenie, wykraczające poza ramy zwykłej strategii obronnej. Nie sprzyja to zachowaniu stabilności i umocnieniu regionalnego bezpieczeństwa, dlatego Rosja będzie zmuszona do podejmowania kroków odwetowych.

To naturalna i uzasadniona reakcja Rosji. Na oczywiste prowokacje USA, a pod ich auspicjami prowokacje militarne NATO (oczywistego osaczania bazami, czasowym stacjonowaniem, komponentami, flankami-wschodnimi, północnymi) – Rosja odpowiada podobnie!

Dopóki Unia Europejska nie pozbędzie się garbu NATO (czytaj USA, bowiem NATO jest instrumentalnym narzędziem amerykańskiej polityki zagranicznej – strategii USA ogniskowania zagrożeń, konfliktów jak najdalej od bezpiecznych granic USA), tak długo kwestia zagrożeń militarnych będzie co jakiś czas odświeżana. Zaś działania w sferze stabilizacji i pokojowej koegzystencji państw i narodów, będą spychane na daleki plan polityki.

JAN RADŽIŪNAS

KOMENTARZE

 • MALINIAKI
  W KOŃCU DOSTANĄ KILKA ISKANDERÓW W 2 WĘZŁY KOMUNIKACYJNE I 3 MOSTKI,DONALD USIĄDZIE DO ROZMÓW Z WŁADYMIREM A MALINIAK BEDZIE PODGLĄDAŁ PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA.
 • Autor(sic).....bot
  https://i.ytimg.com/vi/oB2_j7c0d70/hqdefault.jpg
 • @Husky 10:03:29
  JEDZ KURDOM POMACHAĆ TĄ FLAGĄ.PRZYGŁUPIE.
 • @lolo 10:05:33
  Jadłem już śniadanie.....przygłupie
 • @Husky 10:13:43
  STOI DZIADEK NA PERONIE A BABCIA TEŻ MA SANDAŁY?
 • PiS poprzez sprowadzenie wojsk okupacyjnych do Polski przebił wszystkich postmagdalenkowych zdrajców
  Jedno jest pewne: jeśli w przyszłości Polska będzie istniała, to będą w zapisani na najbardziej czarnych kartach jej historii.
 • @Lotna 15:05:01
  NIESTETY NIEKTÓRE KUDNLE PRZYGŁUPY PREZENTUJĄ POZIOM ZAAWANSOWANEJ MYSLI SANACYJNEJ,KTÓRA DOPROWADZIŁA ICH DO PODRÓŻY W BYDLĘCYCH WAGONACH -KIERUNEK KATYŃ I KIERUNEK AUSCHWITZ BIRKENAU.
 • Najgorsze jest to że Polska dziś nie ma alternatywy tylko żydy !
  No bo kto poważnie traktuje motłoch lewacko żydowski PO SLD N PSL

  Słowianie normalność w dzisiejszej Polsce nie ma dziś szans bo jest przez żydowskie tajniackie służby ABW Mosad CIA skutecznie zaszczute

  Słowianie ! tylko wielka wojna Rosji z żydowską światową mafią wyzwoli nas od żydowskiej okupacji !

  Słowianie spokojnie czekamy na dogodną chwile by wyzwolić Polskę z łap żydowskich.

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! z własną silną armią

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 16:14:55
  NASTĘPNY MUMIN OD DYWERSYFIKACJI PAŃSTWA POLSKIEGO ALBO DO LODA KOSZERNYM ALBO RUSKIM.CZY WY NAPRAWDĘ JESTEŚCIE TAKIMI DEBILAMI CZY TYLKO UDAJECIE.
 • @lolo 15:35:52
  A"Naczelnikostwo" z rodzinami w salonkach na Zaleszczyki. Judzacy to ci ktorzy juz licza na miejsce w ostatnim wagonie .. za salonkami. Chyba ze bussines class wprost do San Escobar....to chapeau bas :-))))
 • @Lotna 15:05:01
  Bądź uczciwa. PO też skomlało o wojska USA na terenie Polski.
 • @Mazjan 17:03:59
  NIE UCIEKNAŁ PŁASZCZAK KONNO RUSZY Z SZARŻĄ,ZA NIM ANTONI NA MIŚKU Z DWURURKĄ.
 • @marek500 17:11:39
  Skomlało, ale czy sprowadziło?
  PO rządziło 8 lat, PiS 4. Tacy zdolni.
 • @Lotna 17:17:12
  BO IM MOCODAWCY HELMUTY ZABRONIŁY,BO FRANCJA I NIEMCY SIE POKAPOWAŁY,ŻE EUROPA PRZEGRAŁA 2 WOJNY ŚWIATOWE NA RZECZ USA I CHCA ICH WYPCHNĄĆ TO SAMO BRYTOLI MONGOŁOWATYCH,KTÓRZY 2 RAZY NAPUŚCIŁY ICH NA SIEBIE.
 • Do @lolo 16:48:30
  lolo ! wypowiadaj sie bardziej MERYTORYCZNIE bo to co piszesz to tylko urojenia paranoika któremu halucynacje odebrały resztki rozsądku !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! WOLNA OD żydowskiej OKUPACJI !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 10:03:29
  Jedź Kurdom pomachać tą flagą krypto-neotrockisto.
 • @ele 17:31:58
  NIE NEUTRALNYM GAMONIU TYLKO DAJESZ DUPY TEMU KTO CI NAJWIĘCEJ ZAPŁACI I JESTES OBROTOWY I ELASTYCZNY TAK JAK WŁOSI PODCZAS 2 WOJNY ŚWIATOWEJ SZLI Z HITLERM JAK ZACZAŁ PRZEGRYWAĆ BYLI PRZEcIWKO NIEMU.A TERAZ FAJNE MAKARONY OPALONE ZE SŁONECZNEJ ITALII A MALINIAKI MORDERCY ŻYDÓW.
  DAWANIE DUPY ZA DARMO I TYLKO JEDNEMU KOŃCZY SIĘ POTRZASKIEM I BRAKIEM JAKIEGOKOLWIEK RUCHU.WTEDY TO MOŻNA WYJŚC I POWIEDZIEĆ ,ŻE NIE ODDAMY GUZIKA I SIĘ ZESRAĆ.
 • Do żyda syjonisty @lolo 17:50:27
  Dupy to dajesz ty żydzie i twoja żydowska PIS-owska i PO kamaryla USA

  tu się zgadzam z tobą żydzie lolo !

  [ DAWANIE DUPY ZA DARMO I TYLKO JEDNEMU KOŃCZY SIĘ POTRZASKIEM I BRAKIEM JAKIEGOKOLWIEK RUCHU.WTEDY TO MOŻNA WYJŚC I POWIEDZIEĆ ,ŻE NIE ODDAMY GUZIKA I SIĘ ZESRAĆ. ]
  koniec cytatu żyda lolo

  własnie dajesz żydzie lolo dupy jankesom żydowskim z USA ! i to jest brakiem alternatywy ! a NEUTRALNOŚĆ daje Polsce możliwość alternatywy !!!!

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! z własną silną armią i przyjazna wszystkim sąsiadom !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 18:36:50
  PAŃSTWO POLSKIE JEST OBECNIE ZA SŁABE-NIE MAMY ARMII GOSPODARKA ZDYCHA ABY POZWOLIĆ SOBIE NA NIEZALEŻNOŚĆ NALEŻY SPRYTNIE ROZGRYWAĆ POLITYKĘ ZAGRANICZNĄ,LAWIRUJĄC I UZYSKUJĄĆ NA WIELU POLACH NAJWIĘCEJ JAK SIĘ DA.DYPLOMACJA I SPRYT-NIE UZALEŻNIAĆ SIĘ OD JEDNEGO GRACZA MIĘDZYNARODOWEGO.PATRZ TURCJA WYCYCKAŁA ZA DARMO MASĘ SPRZĘTU WOJSKOWEGO OD USA A TERAZ OBRÓCIŁA SIĘ PRZECIWKO JANKESOM,ALE WCZEŚNIEJ KILKANAŚCIE LAT SIĘ SPRYTNIE WZMACNIAŁA.DO ZAPROPONOWANIA MIAŁA POŁOŻENIE PODOBNIE JAK POLSKA.
 • @Jasiek 17:38:19
  //Jedź Kurdom pomachać tą flagą //

  https://i.ytimg.com/vi/oB2_j7c0d70/hqdefault.jpg

  Jadem tawarisz
  Jadem
 • @Husky 18:49:56
  BUDA PSIE KOSZERNY.
 • @Husky 18:49:56
  "Jadem tawarisz"

  Mam nadzieję, że to prawda.
  Szerokiej drogi.
 • Do @lolo 18:45:06
  Budować własny przemysł zbrojeniowy ! budować własną armię !
  budować realną politykę w interesie Polski ! a nie jak dziś żydowscy okupanci Polski realizują politykę w interesie międzynarodowej mafii żydowskiej ! a włażenie w dup.. banderowskiej Ukrainie jest zdradą okupantów żydowskich !

  lolo ty jako żydowski syjonista wołasz chwała ukrainie ! i to wam nie zostanie zapomniane !

  Precz z żydowską syjonistyczną okupacją Polski !
  żądamy wolnych wyborów , żądamy dostępu do mas-mediów !
  Polska to Słowiański kraj ! Słowianie to Polska ! żydzi to okupanci !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 19:55:29
  SPOKOJNIE.IMPUTUJESZ MI NIEPRAWDZIWE RZECZY.A Z TYMI SŁOWIANAMI TO SPOKOJNIE BO PAMIETAM POCZĄTKI LAT 80TYCH JAK Z KARTKAMI STAŁEM TAK NAM BRACIA SŁOWIANIE DOBROBYT ZAFUNDOWALI.CZY WY MUSICIE BĘDĄC JEDNOCZEŚNIE ZA KIMŚ BYĆ PRZECIWKO KOMUŚ?PIESEK NIENAWIDZI RUSKICH ,KOCHA AMERYKANÓW,TY NIE NAWIDZISZ KOSZERNYCH KOCHASZ RUSKICH-NIE O SYMPATIE TU CHODZI.
 • "Będzie przerzut tysięcy żołnierzy z Niemiec do Polski i krajów bałtyckich. - Wasser Hansa (dziś Luft-Hansa) państwo krzyŻAKÓW.
  .


  Potop Polski to nic nowego pod Słońcem.


  Do dziś KRÓLEM ziem należących do Słowian-Polaków i INFLANTÓW

  jest Król SZWECJI --- Carl (Karol) XVI Gustaf !!!  Wyraz KRÓL, to spolszczona nazwa pochodząca od imienia

  IMERATORA RZYMSKIEGO (CESARZA FRANCYjskiego) Charlemagne (Charles, po POlsku Karol).

  Również tak zwana dynastia FRANCów KAROLINGÓW

  Pozostałe imiona/nazwy pochodne to: Karl, Kaarel, Karel, , Carlos, Kalle.
  Od imienia Charlemagne pochdzi wyraz charlatan = Szarlatan/Szatan !!!


  szarlatan:

  1. «oszust zwodzący ludzi swymi rzekomymi umiejętnościami i kwalifikacjami, ciągnący zyski z ludzkiej łatwowierności»

  2. daw. «kuglarz, magik»
  Orden-burg (Twierdza Zkonów) Marien-burg (Twierdza Maryji), Königsberg (Królewiec) oraz Inflanty według prawa WATYKAŃSKIEGO PAPY, nieprzerwanie należą do ŚWIĘTEGO CESARSTWA RZYMSKIEGO.

  KURA-torem, FRANCYjskim KOGUTEM tych obszarów jest zakon rycerski(ORDA):

  Teutonic Order (stąd pochodzą tzw. "polskie" ORDERy).

  Ich pełna nazwa:

  Po Polsku:
  Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie, (potocznie "Krzyżacy") – jeden z tzw. chrześcijańskich zakonów rycerskich !!!!!!


  Skąd my to znamy ??????????????????????????????????
  !!!!!!
  Sprowadzony w 1226 na Mazowsze przez Konrada Mazowieckiego, by zapewnić obronę zdobytych posiadłości "piastowskich" przed Prusami (Słowianami), dokonał ich podboju i chrystianizacji, opanował militarnie obszary późniejszych "Prus" Wschodnich oraz dzisiejszej Łotwy i Estonii tworząc z tych ziem własne państwo. Zakon podbił także niektóre tereny Polski i Litwy.


  Latin:
  Ordo domus Sanctæ Mariæ Theutonicorum Hierosolymitanorum.

  German:
  Orden der Brüder vom Deutschen Haus der Heiligen Maria in Jerusalem.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Teutonic_Order  https://en.wikipedia.org/wiki/Hanseatic_League


  https://en.wikipedia.org/wiki/Charlatan

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Extent_of_the_Hansa-optimiert.jpg/1024px-Extent_of_the_Hansa-optimiert.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Husky "Wojsko użyje pogody jako oręża!"
  .


  !!!!!!!!!!!!!!!!!
  "Military to Use Weather as Weapon"
  https://www.military.com/video/forces/technologies/military-to-use-weather-as-weapon/2634791101001  https://www.google.com/search?q=Military+to+Use+Weather+as+Weapon&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj526rl5JTlAhULCKwKHRi3CxAQ_AUIESgB&biw=1112&bih=660#imgrc=Nt61E1bKbQW5AM:&spf=1570816928662

  https://i2.wp.com/www.aircrap.org/wp-content/uploads/2018/09/The-U.S-Military-Will-Use-Weather-as-a-Weapon-on-AMERICAN-Citizens.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • Do @lolo 20:07:14
  Jaja sobie robisz czy co ? a może o drogę do Izraela pytasz ? Polska Słowiańska to lata 1956 - 1980 r ! od września 1980 r to już pucz Jaruzelskiego i rządy żydowskie i Rakowski i jemu podobni żydzi !!!!

  lolo ! początek lat 80tych to już wasze żydowskie rządy i wasz żydowski dobrobyt ! NIE MIESZAJ TO SŁOWIAN !!!

  Lata 1956 do 1980 r to lata ROZWOJU POLSKI !

  Apel ! Słowianie tylko z Słowiańską Rosją Polska będzie bezpieczna !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! precz z rządami żydowskimi w Polsce !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Aby uspokoić wrogów
  .
  "Nasz stan gotowości uspokoi naszych sojuszników i odstraszy możliwych przeciwników"

  ma to szczególne znaczenie po tym, jak sojusznicze USA wystawiło do wiatru nie mniej sojuszniczych Kurdów w Syrii. Nie komentuję dalej, gdyż człowiek inteligentny zaraz zrozumie, a jełop nawet po komentarzu nic nie pojmie, jak choćby cała rzesza, mowa była o 10 milionach opętańców:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
 • @ele 12:56:24
  MATOLE DO NIEDAWNA DŁUGI PO GIERKU PŁACIŁEŚ.
 • Do @lolo 18:40:03
  żydzie lolo ! długi to narobiliście wy żydo-jaruzelskie bandziory !

  Słowianie ! w 1980 r Polska była 10 gospodarką świata !!!! a jej dług był wysokości 9,80 % PKB !!! [ dzis 50 % PKB ]

  Apel do żydów i ich zwolenników ! 10 lat rządów żydo-jaruzelskich doprowadziło do bankructwa Polski ! to był najczarniejszy okres Polski przez 10 lat 1980 -1989 r w Polsce NIC sie nie budowało i ani kamaryla żydo-jaruzelska NIE spłacała rat z pożyczek ! TOTALNY ZASTÓJ !!!!

  to wasze ŻYDZI DZIEŁO ! narobiliście Polsce i Polakom długów !!!

  Apel do Słowian ! nie dajcie się wrobić w żydowską propagandę że to Gierek wprowadził Polskę w długi ! Gierek budował zakłady pracy !
  ponad 560 nowych zakładów pracy ! a żydzi po 1989 r rozkradli nasz majątek narodowy ! [ przy tym sowicie się obłowili !!!! ]

  żydzie lolo bujaj się z twoją prymitywną propagandą ! to wy żydzi doprowadziliście do nędzy Polaków ! 3 mln młodych Polek Polaków wyemigrowało za chlebem po świecie ! to wasze dzieło żydzi !!!!!

  PRECZ Z ŻYDOWSKIMI RZĄDAMI W POLSCE ! Polska wolną od żydów !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele " w 1980 r Polska była 10 gospodarką świata!" - Na papierze! Żarło, żarło i zdechło.
  .


  !!!!!!!!

  Gierek (ten od gerek) był WYTRESOWANNYM we FRANCY-ji i Belgii (Flandria) WOLNO-MULARZEM PRZERZUCONYM / PRZYWIEZIONYM do POlski przez tamtejszych prowadzących go FREE-MASONów.

  Gierek ZADANIE mu przydzielone wykonał WZOROWO !!!

  POlska jest znów OFICJALNIE w ŁAPSKACH FRANCYjsko-BELGIjskiej FREEMASONERII !!!!


  Widać to doskonale gołym OKIEM - nawet JEDNYM !!!  Stasia Gierkowa za pięniądze OKRADANYCH ROBOTNIKÓW latała sobie państwowym samolotem do NAJDROŻSZYCH KAPITALSTYCZNYCH FRYZJERSKICH SALONÓW i DOMÓW MODY dostępnych tylko dla MILIONERÓW oraz COSMERTYCZNYCH GABINETÓW ODMŁADZAJSCYCH gwarantujących masonom-komunistom wiczną MŁODOŚĆ i NIEŚMIERTELNOŚĆ.


  ele, czemu się tak szarpiesz skoro TWOI zadekowani PRZEBIERAŃCY są przy władzy nieprzerwanie i nic im nie zagraża?  Przepraszam, że muszę ciebie polać zimną wodą, ale nie wiem czyś KOMUNISTYCZNY AGENT KAPITALISTÓW - WATYKANU, czyś OBŁĄKANY.


  W pierwszym przypadku nic to nie pomoże, ale w drugim może choć na chwilę ochłoniesz i przestaniesz bredzić.  Szansy na poprawę na długą metę w żadnych z tych przypadków nie rokuję.  Twoja osoba śmierdzi mi szczurem i albo byłeś byłym agentem SB albo jej następnego wcielenia WSI - jedym słowem cuchnie wytresowanym JEZU-ITĄ podtzywającym się pod Słowian !!!  Słowianie byli uważni przez KOMUNISTÓW / SOCJALISTÓW i ŻYM za NAJWIĘKSZYCH ich wrogów i byli przez MARX-istów i sponsorujący ich FASZYSTOWSKI KOŚCIÓŁ RZYMSKI/KATOLICKI (ŻYDOWSKI), NAJBARDZIEJ ze wszystkich narodów PRZEŚLADOWANI i notoerycznie biologicznie prześladowani !!!!!


  Słowian wyniszczano genetycznie:

  wojnami - najczęściej zabijał brat brata, ponieważ spokrewnieni królowie (rodzina) RZYMU, pod przymusem zaganiali podległych im Słowian do swoich zaciągów aby się wzajwmnie wycinali w pień.

  postami (głodem),

  zarazą (szczepionkami, żarciem (nieludzką paszą), zatrutą wodą i powietrzem),


  niewolniczą pracą od świtu do nocy za głodową zapłatę,


  i oczywiście, kiedy to ma strategiczne znaczenie, sprytnie wymuszoną emiemigracją pozwalajacom podstępnie i za bezcen zagarnąć Słowiańskie ziemie, które następnie można słono WYDZIERŻAWIĆ za NIEMOŻLIWE do udźwignięcia KREDYTY BANKowe.  Faza ostatnia eliminacji genetycznej, to skundlenie narodu przez wymuszoną siłą kolorową lub inną obcą genetycnie imigrację i stimulowanie mieszania genu Słowian z przybyszmi (nowymi niemcami), a opornych świdomych swojejgo pochodzenia i kultury Słowian-Sławian wymordować.  Słowian podbiło Święte Cesarstwo ŻYMu i to one przyciągnęło "żydów" do kontrolowania TUBYLCÓW, w zamian za to KOŚCIÓŁ ŻYMSKI dał tym "żydom" SPECJALĄ OCHRONĘ i PRZYWILEJE, które BYŁY i SĄ NADRZĘDNE do szczątkowych / żałosnych / upokażajacych uprawnień podbitych narodów Słowiańskich.


  I tak jest niezmiennie od tysięcy lat do dnia dzisiejszego !!!  RZYM ŚWIĘCI TRIUMFY -- NIESTETY, również dla LUDZI CAŁEGO ŚWIATA ):  Jesteś Z-A-K-Ł-A-M-A-N-Y - zakała......!! albo kopnięty.  W jednym i wdrugi przypadku trzeba cibie BEZWZGLĘDNIE obnażyć !!!!,
  ponieważ jesteś straszliwym zagrożeniem dla nas Słowian-Sławian - Polaków.  _____________________________________


  POlska jest znów OFICJALNIE w ŁAPSKACH FRANCYjsko-BELGIjskiej FREEMASONERII !!!!


  Widać to doskonale gołym OKIEM - nawet JEDNYM !!!
  http://m.neon24.pl/29c6e776058f027002a07cdc6b9d31fb,0,0.png  Bogumił Bogusław
 • @ELe Ireneuszu Tadeuszu, poniżej: pozujący do OFICJALNYCH zdjeć PRTYJNYCH twoi SOCJALISTYCZNI IDOLE - BAŁAWNY. Każdy z nich bez
  wyjątku nie jest Słowianinem !!!

  Natomiast każdy z tych ELI(e)-ciaży był/jest FREEMASONEM i

  OBOWIĄZKOWO ZWYRODNIAŁYM SODOMITĄ -- Obrzydliwym perwersyjnym zboczeńcem SEXualnym i płatnym bandtą na posyłki !!!
  Historia i terażniejszość potwierdzają to NIEPRZERWANIE - NIEUSTANNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://m.neon24.pl/c9205f3d53dad9ab45b1ffc913441343,14,0.jpg


  Bogumił Bogusław
 • "MATOLE ...
  .
  @lolo 18:40:03

  DO NIEDAWNA DŁUGI PO GIERKU PŁACIŁEŚ."

  Nie wiem skąd ty masz tę głęboką mądrość, aby innym wymyślać od matołów.

  1. W roku 2013, jak wyzanczeni do pełnienia funkcji zarządców nad Polakami przepuścili cały zaplanowany budżet, z nowym zadłużeniem ok. 40 miliardów złotych, ok. 10 miliardów dolarów, ówczesny wyznaczony na namiestnika finansów Rostowski złożył wniosek, aby wbrew obowiązującemu prawu finansowemu powiększyć twoje zadłużenie o dalsze 15 miliardów złotych. Było to karygodne bezprawie, ale wspólnicy ze wszystkich partii opozycyjnych w parlemencie naturalnie przepchnęli tę przestępczą ustawę finansową.

  Abyś wiedział jakie długi ty płacisz. Zadłużenie Polski po okresie Gierka, ostatnie lata tego okresu był internowany po puczu Jaruzelskiego i znanych wspólników, zadłużenie PRL wynosiło ok. 15 miliardów dolarów, po okresie Gomółli, ok. 1 miliarda, a więc wzrosło 15 razy.

  Zadłużenie Wolnej Polski wzrosło do kwoty gdzieś 330-350 miliardów dolarów, a wiec wzosło 20 krotnie. Nie zapominajmy, że grupy dywersji gospodarki PRL, kod operacyjny wywiadów zachodnich "NSZZ S"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  dołożyła wszelkich starań, aby zniszczyć gospodarkę narodową Polaków i przygotować ją do przejęcia przez firmy zachodnie, czego dokonano w ramach programu grabieży Polaków Sorosa, który otrzymał imię "prywatyzacji Balcerowicza". Bandyta Balcerowicz pozostaje nadla na wolności.

  Jedno się zgadza, faza Gierka była ważnym elementem przygotowania PRL do przejęcia Polski przez zachodnie korporacje, został on powołany do władzy istotnie po pierwszych ekscesach w Gdańsku. Bardziej inteligentni może dostrzegą w tym pewną korelację.

  lolo, wyzwiska nie mają miejsca w poważnej dyskusji, psy i chuligani powinni pozostać za drzwiami. Z uwagi na to, że twoja wypowiedź jest bezpodstawana i bez kultury, wymagane jest abyś przeprosił ełe.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829