Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
290 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Plan okupacji Polski osiąga sukces

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warszawa jest gotowa na wszystko, byle tylko w kolejnym miejscu w Polsce załopotała amerykańska flaga.

Rezygnacja ze wspólnotowej retoryki w polityce europejskiej, zwiększenie napięcia między Polską a Unią Europejską, brak stosunków z Rosją, ograniczanie się do zarządzania kryzysem w relacjach z Ukrainą, utrata zainteresowania Mołdawią, która jest kluczem do bezpieczeństwa na południowo-wschodniej flance NATO, silne relacje z mało wiarygodnym prezydentem USA, oraz zwiększenie wpływu amerykańskich polityków – Warszawa jest gotowa na wszystko, byle tylko w kolejnym miejscu w Polsce załopotała amerykańska flaga.

W pogoni za przyjaźnią Stanów Zjednoczonych i poklepywaniem po plecach przez Donalda Trumpa na szczytach dyplomatycznych zaczynamy kompletnie tracić wolność.

Analiza interakcji między Polską a USA za rządów PiS i Trumpa wyraźnie pokazuje, że obecne stosunki polsko-amerykańskie przypominają nie sojusz równorzędnych partnerów, a relację suzerena z wasalem, w których Polska jest tym drugim, posłusznie spełnia oczekiwania Stanów Zjednoczonych i realizuje własny plan Trumpa dotyczący okupacji Polski.

Podpisana we wrześniu przez Prezydentów Polski i USA deklaracja to smutny obraz polskiej dyplomacji, która demonstruje poddaństwo Andrzeja Dudy i grę Donalda Trumpa, która idzie o destabilizację naszego kraju i skłócanie Polaków. Pod pretekstem wzmocnienia wschodniej flanki NATO, Amerykanie okupują nasz kraj, budując na terytorium Polski bazy, budynki mieszkalne, magazyny, hangary i reszty infrastruktury dla własnych celów. Zgodnie z umową amerykańska obecność w Polsce zostanie zwiększona o ok. 1000 żołnierzy i będzie stanowiła 5,5 tys. Amerykanów.

Oprócz zwiększenia obecności żołnierzy amerykańskich, w naszym kraju bedą rozłokowane Wysunięte Dowództwo Dywizyjne USA, eskadra bezzałogowych statków powietrznych MQ-9 i wspólne Centrum Szkolenia Bojowego – to podstawowe zapisy zawarte w polsko-amerykańskiej deklaracji o pogłębianiu współpracy obronnej, podpisanej przez prezydentów Andrzeja Dudę i Donalda Trumpa.

Wygłąda na to, że plan Amerykanów dotyczący okupacji Polski osiąga sukces. Trump nie tylko wysyła w nasz kraj amerykańskich żołnierzy, wybiera lokalizację dla wojsk USA, lecz nawet dyktuje, że nasz kraj poniesie wszystkie koszty.

Roczny koszt stacjonowania w Polsce amerykańskich żołnierzy (5,5 tys.) wyniesie 50 mln. dol. Poza opłatami za obecność Amerykanów na terenie naszego kraju, Polska poniesie koszty zbudowania budynków mieszkalnych dla żołnierzy, magazynów, hangarów i reszty infrastruktury, która w sumie ma przekroczyć 2 mld. dol. Taki koszt stacjonowania podał Jerzy Kwieciński, szef resortu finansów.

Chociaż Prezydent Andrzej Duda mówi o przyjaźni, partnerstwie i sojuszu z Amerykanami, oraz że w relacjach z USA „nie mamy właściwie takich tematów, w których nie mielibyśmy wspólnego stanowiska”, wyraźnie dowiedzione, że Stany Zjednoczone robią swoje interesy w relacjach z Polską. Taki entuzjazm związany jest z tym, że Stany Zjednoczone chcą zrobić z naszego kraju pole walki  w razie konfliktu zbrojnego.

HANA KRAMER

KOMENTARZE

 • Tramp to handlarz bardziej niż polityk.
  Tramp sprzedał Izraelowi Syryjskie wzgórza Golan..
  Tramp sprzedał Izraelowi Jerozolimę.
  sprzedał nieswoje i pewnie za jakieś koncesje ze strony naciskającej go globalnej mafii żydowskiej (cisną na wojnę z Iranem, na atak Syrii...na realizację wielkiego Izraela na bliskim wschodzie).

  Tramp to handlarz, oszust..manipulator czyli negocjator bo (handel to negocjacje) ale nie krwawy rozbójnik..

  Ciekawa jest mapka na początku artykułu .. bazy USA rozlokowano na ziemiach zachodnich do których aspirują po cichu Niemcy.

  Tramp to handlarz .. może sprzedać Polskę żydom na Pollin...
  a może sprzedać Polskie ziemie zachodnie Niemcom
  pewnie decyzja zleży wyłącznie od tego kto Trampowi zapłaci więcej...
  Tramp na sporo do sprzedania nieswoich zasobów...
  Tramp ma Ukrainę i pribałtyki do sprzedania np Rosji..
  Tramp ma do sprzedania Irak, Syrię ...a nawet Koreę Pd.

  Tramp ma dużo "towaru" do sprzedania ... by jakoś uchronić USA przed zapaścią.

  W kontekście Polski Tramp ma dwie opcje Pollin lub IV Rzesza.
  Lokalizacja baz USA wskazuje na IV Rzeszę ...
  Zdecyduje o tym "kto da więcej" Trampowi.... to handlarz.
 • ... a co ze zdrajcami?
  No dobra, jeżeli jest to okupacja więc mamy w Polsce na czele kilku zdrajców. Tak więc co Polacy zrobią ze zdrajcami? Poważnie się pytam.
  Małą odpowiedź poznacie w rezultatach po wyborach po których prawdopodobnie skończę już zajmować się tematami Polski bo po co.
 • PiS-owscy łotrzy otwarcie przyznają się do zdrady
  Prezydent Andrzej Duda mówi, że w relacjach z USA „nie mamy właściwie takich tematów, w których nie mielibyśmy wspólnego stanowiska”.
  Czyżby kwestii ustawy 447 nie było żadnych rozbieżności pomiędzy Polską a USA?
  To już można tak otwarcie przyznawać się do zdrady polskich interesów?
 • @Jwu 13:45:46
  Jakby wszyscy zapomnieli że w Trumpie płynie niemiecka krew!
 • @Jwu 13:45:46
  To może nic nie znaczyć...
  Dzisiaj broń ma znacznie większy zasięg czyli wojska muszą stać od siebie w większej odległości.
  Kiedyś to był odległość miecza, włóczni, łuku (bitwa pod grunwaldem)
  potem odległość strzału karabinu I wojna światowa..
  a dzisiaj odległość rażenia rakiet, artylerii bliskiego zasięgu.

  Ta odległość dla baz to właśnie kilkaset km...
  dla wojsk w terenie to kilkadziesiąt km...(podczas pokoju)
  tylko dla patroli uzbrojonych tylko w broń strzelecką to kilka km.
  odległość bezpieczna strategicznie to dzisiaj ok 1000 km.
  Dlatego Rosja tak pyszczy na zmniejszanie tej odległości przez NATO.


  Bazy na wschodzie Polski zniknęły by w ciągu pierwszej pół godzinie starcia.
 • Bocie z Kremla
  https://media.tenor.com/images/856fb2f5192bfa143940b2397e354913/tenor.png
 • @Stara Baba 14:17:31
  Co Polacy zrobią ze zdrajcami? To samo, co zrobili do tej pory. Nic nie zrobią, tym bardziej że 1066 dalej w mocy, a obce wojska na miejscu.
  Polacy co najwyżej polecą do kościółka pomodlić się za zdrajców do bożka Jahwe. I tyle.
 • Hana Kramer
  "Podpisana we wrześniu przez Prezydentów Polski i USA deklaracja to smutny obraz polskiej dyplomacji, która demonstruje poddaństwo Andrzeja Dudy i grę Donalda Trumpa, która idzie o destabilizację naszego kraju i skłócanie Polaków."

  Stała obecność wojsk amerykańskich jest wyrazem dążeń polskiej dyplomacji a nie gry Donalda Trumpa. Trump długo się nad tym zastanawiał, a na początku był planowi przeciwny. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę jak niewiarygodne jest źródło, które przekazuje nam powyższe "analizy polityczne".

  Szczegóły polsko-amerykańskiego porozumienia:
  https://www.globalsecurity.org/military/library/report/2018/proposal-for-a-us-permanent-presence-in-poland-2018.pdf
 • @Jwu 13:45:46
  Gdzie te czasy, gdy na granicach polski stali polscy żołnierze po to, by bronić tych granic.... jak niepodległości.
 • Debata w TVP ! czy była poruszana kwestia okupacyjnych wojsk w Polsce ?
  Słowianie ! PIS to zdrajcy polskiej racji stanu !!!! a reszta lewackiej żydowskiej zgrai PO SLD PSL N to dno dna !

  NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ SŁOWIANIE ! PIS to agentura międzynarodowej mafii żydowskiej która ma ochronę wojsk NATO !

  PO SLD PSL N to agentura zboczonej mafii żydowskiej z Brukseli !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! z własną silną armią !!!


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH.
 • @ele 16:39:26
  Ale do tych PIeSków nie dociera NIC !
  Kupieni za szekle i $ dążą wraz z amerykańskim syjonizmem do anihilacji Polski i Polaków !!!
 • @AgnieszkaS 16:29:56
  Agnisiu droga, ty też należysz do grona zdrajców, którym podoba się obecność obcych wojsk na polskiej ziemi?
 • @Lotna 16:28:52
  Pomodlą się do królowej nieba, poklęczą pod posągami Izydy/Asztarte pod portretem Cesare Borgii, wywołają ,,duch twój", czyli uczynią to wszystko czego Bóg zabronił.

  Co ciekawe udało mi się nawet uchwycić okiem aparatu, z ekranu TV gdzie transmitowano mszę, podobiznę.. Baala!
  Najprawdopodobniej Jahwe nie jest imieniem Boga - Stwórcy, jest to błędnie rozwinięcie tzw tetragramu JHWH które znów jest nieprzetłumaczonym słowem Bóg. Bóg przedstawił się jako Alfa i Omega Początek i Koniec, Pierwszy i Ostatni, Jestem który Jestem, więc jest raczej bezimienny, tytuł właściwy to Ojciec Święty (tym tytułem tytułują Pontifex Maximus'a - budowniczego mostów czyli władcę Rzymu, co wskazuje że Imperium Rzymskie funkcjonuje pod przykrywką kościoła rzymskiego.
 • @Lotna 16:28:52
  Ja raczej stawiam na coś innego :-). Pójdą głosować na PiS.
 • @AgnieszkaS 16:29:56
  " Zgodnie z umową amerykańska obecność w Polsce zostanie zwiększona o ok. 1000 żołnierzy i będzie stanowiła 5,5 tys. Amerykanów."/Hana Kramer/


  Wielkie to zagrożenie dla polskiej suwerenności. Martwią się głównie o nią nasi nieprzyjaciele. Przeszło pięć tysięcy Amerykanów znajduje się w Polsce.
  Porównajmy to ilością wojsk "słowiańskich", które kiedyś u nas stacjonowały:  " Pierwsze jednostki wyruszyły do ZSRR 8 kwietnia 1991. Północna Grupa Wojsk Armii Czerwonej liczyła wówczas 53 tysiące żołnierzy oraz 7,5 tysiąca pracowników cywilnych, którym towarzyszyło 40 tysięcy członków rodzin. Rosjanie stacjonowali w 59 garnizonach w 21 ówczesnych województwach. Korzystali z 13 lotnisk, posiadali bazę morską, 6 poligonów i 8000 obiektów.
  Liczebność wojsk radzieckich w naszym kraju wynosiła początkowo, bezpośrednio po wojnie, od 300 do 400 tysięcy żołnierzy. Siedzibą dowództwa Północnej Grupy Wojsk była Legnica, gdzie radzieccy żołnierze zajęli 1/3 miasta. Ważniejszymi lokalizacjami były także: Świdnica, Borne Sulinowo, Przemków-Trzebień, Bagicz, Brzeg, Burzykowo (dzielnica Stargardu Szczecińskiego), Chojna, Dębica, Żagań, Oława, Białogard, Świnoujście. W drugiej połowie lat 80. XX wieku liczebność radzieckiej armii w Polsce zmniejszyła się do około 70 tysięcy żołnierzy."

  A tutaj są wymienione wszystkie dywizje ze szczegółami:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Garnizony_Armii_Radzieckiej_na_terytorium_Polski
 • @AgnieszkaS 16:29:56
  Nie ma bardziej zainteresowanej strony która odnosi z tego powodu olbrzymie strategiczne sukcesy jaką jest w tym wypadku USA i ich doktryna. Dla Polski to porażka i możliwa zagłada państwa nie tylko poprzez działania wojenne, dla Waszyngtonu olbrzymi dziejowy sukces.
 • @AgnieszkaS 16:29:56
  Tramp to handlarz...developer.
  Istotą zarabiania na deweloperce jest tanio kupić ruderę, wyremontować i drogo sprzedać.
  Tramp tak samo traktuje Polskę i nie tylko Polskę.
  Tanio kupił władzę nad Polską (bo wręcz za dopłatą sprzedających)...
  za to pewnie drogo sprzeda...

  Wprowadzając wojska do Polski Tramp podnosi cenę Polski z punktu widzenia np Rosji ale i Niemiec czy nawet mafii żydowskiej..
  Teraz Polska to "zasób" Amerykański bo to oni będą decydować o losach Polski.
  Tramp sprzeda ten "zasób" z korzyścią dla USA.. komu ? temu kto da więcej...
 • @Oscar 17:16:29
  I mimo tej jawnej zdrady PiS chcesz na nich głosować?
  Oj Oskarze... :(
 • @Oscar 17:16:29
  "Teraz Polska to "zasób" Amerykański..."

  A jeśli chodzi o Niemcy, Japonię, Belgię czy Holandię? Tam są naprawdę wielkie amerykańskie kontyngenty, ten polski przy nich wygląda bardzo mizernie. Czy już zostali sprzedani, czy im wiele zasobów ubyło?

  Proszę nie pisać bredni: Trump jest handlarzem????
 • @AgnieszkaS 17:47:24
  Tramp sprzedał Izraelowi Syryjskie wzgórza Golan...
  Tram sprzedał Izraelowi Jerozolimę...

  Co stoi na przeszkodzie by Tramp sprzedał...
  - Niemcom polskie landy zachodnie ?
  - żydom resztę Polski na Pollin
  - ruskim cała Polskę...jak w 1944r ?

  Podobnie z resztą Europy...
  Tramp stoi nad przepaścią dla USA ... będzie musiał sprzedawać "zasoby" w zamian za jakieś ułatwieni dla USA w celu przetrwania.
  Imperium się kurczy ... wyprzedaż zagrabionych wcześniej zasobów to spowolnienie, opóźnienie, złagodzenie upadku.
  Tramp to biznesmen.. każda upadająca firma prowadzi taką politykę w obliczu bankructwa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:28:19
  Jarek ... mam ból serca, niepokój wewnętrzny, dyskomfort....

  Nie chce mi się pisać. od nowa a gdzieś dzisiaj pisałem dlaczego...
  porównywałem polityków, partie do uczniów...a polityka to szkoła w której jest wiele przedmiotów.

  PIS ma u mnie dobrą ocenę za reformy socjalne ale pałę za politykę zagraniczną i historyczną i słaby za politykę kościelną.
  PO ma same pały...
  reszta podobnie...

  PIS to daleko nie idealny uczeń ale to najlepszy "uczeń" z tych na których mogę głosować.
  Inne opcje są gorsze...
  PIS oferuje wyższy poziom życia...
  pozostali oferują i zdradę i niższy poziom życia albo stagnację.

  a jak PIS da radę zniszczyć "nadzwyczajną kastę" to będzie to dobry kierunek zmian... a nie będzie łatwo... to jeden z bastionów mafii...
 • @Oscar 18:05:40
  Jeszcze raz powtórzę: proszę nie pisać bredni. Czegoś bardziej inteligentnego się od Pana spodziewałam.

  Ja od dawna żyję w tym "kurczącym się imperium", to wiem o nim trochę więcej.

  Wkrótce zmieni się stan rzeczy i USA nawiąże lepsze stosunki z Rosją, a więc radziłabym dogodny dla Polski moment właściwie wykorzystać.
 • @AgnieszkaS 18:22:58
  W polityce jest coś za coś... a Tramp bo handlarz (każdy biznesmen to handlarz...kalkuluje koszty i zyski sprzedaje i kupuje...)

  Tramp musi coś zaoferować Rosji by poprawić stosunki..
  to może być zniesienie embarga a może być oddania Europy wschodniej po parasol Rosji .. Rosji to jest potrzebne dla poczucia bezpieczeństwa ...(Napoleon, Piłsudski, Hitler, NATO...)
  O tym właśnie piszę...
 • @AgnieszkaS 18:22:58
  .. kurczące się imperium...
  bez dolara jako światowej waluty dochody imperium się skurczą jeszcze bardziej... a świat już nie chce dolara... bo dolar jest wykorzystywany do szantaży, do globalnego terroru do organizowania terrorystycznego embarga na kraje które nie chcą oddać swoich zasobów globalnemu bandycie.

  USA tak czy siak zbankrutuje.

  Wielką zaletą Trampa jest to że jest handlarzem a nie "mokrym" bandytą... czyli rozwiązuje problemy bezkrwawo...co nie znaczy że uczciwie (embarga czyli wymuszenia)

  Demokraci to wprost krwawe bandziory oni rozwiązują problemy w sposób dowolnie krwawy... wiele przykład~w w najnowszej historii świata...i to oni pchają Trampa do wojny z Iranem z Koreą PN...z Rosją się boją...ale nie żeby nie chcieli.. chcą..knują szukają sposobu..
 • @Oscar 18:28:47
  "Tramp musi coś zaoferować Rosji by poprawić stosunki.."

  Trump nie musi niczego Rosji ofiarowywać, wystarczy że zaprosi Putina z oficjalną wizytą do Białego Domu, a wszyscy Rosjanie, włączając ich dosyć dużą populację w USA, będą promienieli ze szczęścia.

  Nie muszę chyba podkreślać, że wobec przyjaznych amerykańskich stosunków z Federacją Rosyjską, stosunki polsko-amerykańskie, tak jak za poprzednich prezydentów, staną się drugo a może nawet trzecioplanowe.
 • Szkopuł w tym, że
  nie ma już USA - jest tylko USrahell. Gdyby jednak ktoś się upierał, że USA są nadal - to i owszem są ale jako narzędzie dzieci Złego - służące im do przerabiania ludzkości na szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Nie ma wiekszego sk**wysyństwa wyrządzonego Polakom przez grandziarzy zza wielkiej wody - od wskrzeszenia banderlandu na odwiecznych ziemiach polskich - i nasycanie atrapy Polski - banderssynami.
 • @AgnieszkaS 18:39:28
  Demokraci ma to nie pozwolą.. a Putin i Tramp to poważni politycy i nie cieszą się z poklepania po plecach... oni wiedzą że gra jest poważna globalna i z ostrą bronią i z palcem na spuście.. po obu stronach.

  Każda ze stron za poklepanie będzie chciała poważnych gwarancji...dla swojego bezpieczeństwa...
  Rosja zechce wycofania NATO z Europy wschodniej..
  czego zechce Tramp ? nie wiem.. może łaski dla dolara...
 • @AgnieszkaS 18:39:28
  "... będą promienieli ze szczęścia"
  Ty jesteś jednak bardziej beznadziejna niż myślałem.
  To u was plemienne.
  Wracaj lepiej na "niedorobieni.pl", tam jest twoje naturalne środowisko. NEon to portal dla Polaków.
 • właśnie zaczynają budować dopływ
  do bazy USA w Elblągu.

  Wojna zacznie się przez przypadek. To jest raczej pewne, biorąc pod uwagę czas lotu rakiery z Elbląga do Królewca.
 • @Jwu 13:45:46
  bo tak ma być. Nikt nie buduje baz ze wspólnym płotem.
 • @Oscar 18:48:30
  bez dolara jako światowej waluty dochody imperium się skurczą jeszcze bardziej... a świat już nie chce dolara... bo dolar jest wykorzystywany do szantaży, do globalnego terroru do organizowania terrorystycznego embarga na kraje które nie chcą oddać swoich zasobów globalnemu bandycie.
  ----------------------------

  Nie istniej coś takiego jak światowa waluta. Każde państwo decyduje czy chce swoje rezerwy przechowywać w dolarach, czy może w Euro, albo w czymś innym.

  W latach 2016-2019 dolar odrobinę się osłabił, ale w drugiej połowie 2019 poszedł na nowo w górę.
 • @AgnieszkaS 19:18:24
  Ja zawsze nadwyżki budżetowe lokuje w .....rublach.
  Przeliczając parytet dolara do rubla, to mam sporo kilogramów tej ...nadwyżki
  8-))))))
  Pozdrawiam
  Zdrowia
 • @Husky 19:27:20
  :)

  Dziękuję.
  Również pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 19:31:28
  I'm so excited that, ............soon, polish citizens will be able to travel to the United States for tourism and business without visas!

  8-))))))))))))))))))))))))))))))
 • @AgnieszkaS 19:31:28
  No to mamy 30:1 .
  30 lat ma 3RP, wiele rządów, które miały „świetnych dyplomatów” a dopiero rząd PiS zniesienie wizy do USA załatwił.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @AgnieszkaS 19:18:24
  Białoruś wyrzuciła rosyjskiego attache wojskowego.
  Powód: szpiegostwo

  https://www.infosecurity24.pl/cache/img/840_472_matched__p2e90a_a778b80adfb65d56114784013d51c542.png

  Attache wojskowy przy ambasadzie Rosji w Mińsku został poproszony o opuszczenie Białorusi w związku z podejrzeniami o szpiegostwo – przekazała internetowa gazeta "Nasza Niwa" za źródłami. MSZ Białorusi nie komentuje. Według ambasady dyplomata ........„zakończył delegację”
 • @Oscar 12:50:04
  W Powidzu będą rozlokowane lotnicza brygada bojowa (lotnictwa wojsk lądowych), batalion wsparcia logistycznego wojsk lądowych oraz obiekt sił specjalnych. Baza w Powidzu będzie więc odgrywać bardzo ważną rolę. Po pierwsze, to ona będzie głównym miejscem stacjonowania jednostek brygady lotnictwa US Army. Takie jednostki są rotowane do Europy – na podobnych zasadach jak brygady pancerne – od pierwszej połowy 2017 roku, ale do niedawna główne miejsce stacjonowania tej brygady znajdowało się w Niemczech, choć oczywiście jej pododdziały były obecne również w innych krajach.

  W skład każdej z rotacji wchodzi m.in. batalion maszyn Apache z ok. 24 śmigłowcami, 50 śmigłowców Black Hawk, w tym kilkanaście w wersji medycznej, czy 12 Chinooków. Brygady lotnictwa wojsk lądowych są obecne w armii USA na szczeblu dywizji. W praktyce więc jednostka rotacyjnie obecna w Powidzu będzie prowadziła działania na korzyść dowództwa, rozmieszczonego w Poznaniu. W Powidzu znajdą się też jednostki logistyczne i sił specjalnych. Choć porozumienie nie mówi wprost o bazie sprzętowej Army Prepositioned Stock, to jej budowa – wspierana przez NATO – została już ogłoszona wcześniej i należy zakładać że będzie kontynuowana, co oznacza że w Powidzu – obok wspomnianych elementów magazynowany będzie też sprzęt dla brygady pancernej US Army. W wypadku zagrożenia konieczny będzie jedynie przerzut żołnierzy
 • @Rzeczpospolita 20:14:42
  Polska kupi nie 40 a 80 pocisków manewrujących JASSM dla naszych F-16, a kolejna decyzja zakłada, że cena tej broni nie może przekroczyć 900 mln dolarów.
  Pierwsze dostawy Styczeń 2020
 • @AgnieszkaS 18:39:28
  I z moją wizą do USA zostałem jak Himilsbach z angielskim.
  8-))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:00:02
  To się nalazło tu zadaniowców czosnkowych . https://www.polishclub.org/2019/10/01/wasze-ulice-nasze-kamienice-2/ Salut .
 • @AgnieszkaS 18:39:28
  Dzisiejsze stosunki USA z Polską są dokładnie takie jak cwaniaka z półgłówkiem czyli frajerem, a w przypadku dogadania się USA z Rosją będą one tylko oficjalnie jawne ze wszystkimi tego konsekwencjami tj. handlem Polską i niewolnikami.
 • @Henryk Kreuz 21:44:58
  100/100 My to wiemy , niedojdy niestety zostały pozbawione jakiejkolwiek logiki rozumowania . 30 lat socjotechniki daje efekty . Soros rulez . Salut .
 • @Henryk Kreuz 21:44:58
  Natomiast w przypadku niedogadania się USA w Rosją, USA chcąc ratować swój byt - jak handel Polską nie wyjdzie - będzie musiało zaatakować Rosję i to m.in. z terenu Polski, a to oznacza, że z Polski i Polaków pozostanie tylko krwawa plama i przestroga dla innych, że "był kiedyś taki głupi naród co swojego przywództwa nie potrafił ustanowić i nie szanował potencjalnych przywódców powierzając swój byt i życie obcym".
 • @Husky 19:48:57
  Husky, wyjedź w końcu do swej wymarzonej ojczyzny i truj dupę kundlom w zaprzęgu na Alasce. Uważaj tylko, bo jak nie będziesz grzeczny, to Trump wyda cię do zaprzęgu na Kamczatce, a wtedy ruskie malamuty zrobią ci z tyłka sieczkę :))))
 • @Henryk Kreuz 22:02:54
  Ave .
 • @stanislav 22:11:06
  ty prezydent
  kiedy zwrot kasy za miejsce na liście
  5 kafli drogą nie chodzi
  ktoś coś wie w tym WPS-ie
  shalom bracie
  shalom
 • Aby zostać właścicielem Twoich pieniędzy ,demokratyczny polityk udaje Twojego sługę.
  Uczestniczenie w tragifarsie wyborczej ułatwia im osiąganie tego celu...
 • @Husky 22:21:50
  Kundlu, ty na amfetaminie, czy walisz gdzieś w parku angielskie bełty?! Bo bełkoczesz coraz bardziej odlotowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031