Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
315 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Ekspert: NATO najpierw zaatakuje Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Terytorium Europy Środkowo-Wschodniej już od dłuższego czasu jest postrzegane przez natowskich sztabowców jako doświadczalne pole walki.

Doświadczalne, bo mające na celu sprawdzenie siły doktrynalnego przeciwnika, sprawdzenie skuteczności nowych taktyk działania i nowych rodzajów broni.

 „Polska to piękna równina, po której mogą śmigać czołgi to w lewo, to w prawo. Oczywiście po wcześniejszym zrównaniu paru polskich miast. Polska to idealna „plansza” do gier wojennych, niczym z gier komputerowych. Jest też morze z pięknymi piaszczystymi plażami, gdzie można desantować żołnierzy. Amerykanie kiedyś, podczas zimnej wojny nawet zaprojektowali specjalny samolot do walki na środkowo-europejskim teatrze działań, czyli w Polsce”–dzieli się swoją opinią, były rektor Uniwersytetu Warszaskiego i były minister nauki prof. Henryk Samsonowicz.

Wojska amerykańskie stacjonują w Polsce od 2012 r., ale dopiero na początku 2017 r. obecność ta została znacznie rozszerzona. Do Orzysza przybyła licząca ponad 1100 żołnierzy batalionowa grupa bojowa NATO, której trzon stanowią Amerykanie. Na zachodzie kraju ulokowana została dodatkowa pancerna brygada. W Powidzu są elementy brygady lotniczej USA, a dowództwo dywizji w Poznaniu. O konieczności zwiększenia obecności wojskowej w Europie mówią od roku sami dowódcy amerykańscy, m.in. gen. Curtis Scaparrotti i były dowódca US Army w Europie generał Ben Hodges.

W tym roku liczba żołnierzy zacznie się zwiększać prawie co miesiąc aż do listopada, kiedy się zaczną manewry Anakonda-18. Ilu żołnierzy obcych czekamy w kraju prawie na stale?

Według Ministerstwa Obrony Narodowej Polski w ćwiczeniach weźmie udział 100 tysięcy żołnierzy w tym 20 tys. z Polski i prawie 5 tysięcy jednostek sprzętu. Oprócz polskich wojskowych w manewrach będą współuczestniczyć sojusznicy Polski z NATO – wojskowi ze Stanów Zjednoczonych, Litwy, Łotwy, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Słowacji, Włoch, Bułgarii, Rumunii, a także Gruzji i Ukrainy, wyposażone w 5 tys. pojazdów, 150 samolotów i śmigłowców oraz 45 okrętów.

Scenariusz manewrów odpowiada na pytanie o realnych planach Sojuszu Północnoatlantyckiego – czyli atak na Wschód. To przełom w myśleniu sztabowców NATO. Amerykańscy, brytyjscy, ale także np. niemieccy wojskowi przyjęli pogląd, że Rosja z jej agresywną siłową polityką w pobliżu wschodnich granic NATO stała się problemem, a nie „częścią rozwiązania europejskich problemów”.

Prof.zw.dr hab. Sebastian Wojciechowski. w jednym ze swoich artykułów zaznaczył: „Zanim NATO zaatakuje Rosję, bo najpierw zaatakuje Polskę. Krzycząc w mediach, że to ROSJA! Mogą zacząć dywersję. Będą używać rosyjskiego i będą medialne wrzaski o „zielonych ludzikach”. Kto nie uwierzy? … Uwierzą WSZYSCY”.

I dodał: „Obawiam się, że dla ewentualnego konfliktu NATO (zakładając, że staną za Polską) kontra Rosja, to cały nasz piękny kraj będzie jednym wielkim poligonem… bo my jako my, to nie bardzo mamy czym się odgryzać. Mimo szumnych i buńczucznych wypowiedzi”.

Generał Polko ponad rok temu mówił, że w ciągu kilku miesięcy powinniśmy się spodziewać rosyjskiej prowokacji na polskiej granicy. Oczywiście nikt nie kazał mu uzasadnić takiej opinii.

To jest nic innego jak podżeganie do wojny, ponieważ opinia publiczna jest ustawiana w tryb oczekiwania rosyjskiego ataku. To daje otwartą drogę do natowskich prowokacji  i to NATO wyraźnie eskaluje konflikt. Komu więc opłaca się prowokacja?

Poza tym Polko cieszył się na myśl o walkach miejskich w Polsce – co ostrymi słowami skrytykował Michalkiewicz: „Nie będzie żadnych walk w okopach. Od dawna twierdzę, że w takiej sytuacji Rosja będzie się bronić taktycznymi głowicami jądrowymi. Po prostu Rosjanie nie mają tak dużej liczby rakiet i pocisków samosterujacych by używać broni konwencjonalnej. A samoloty? Nad Polską NATO generalnie osiągnie przewagę powietrzna i dla rosyjskich bombowców będzie to strefa śmierci” – powiedział.

Tymczasem ludność w Polsce karmi się wizjami takich typów jak Polko. Istotnie nastroje są rusofobiczne i nie tylko. Ale zaraz po ćwiczeniach Anakonda-18 Amerykanie mogą wyprowadzić swoje wojska, pod pretekstem braku zagrożenia. Lecz jak zapewnił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg,– „Nie ma żadnego limitu czasowego dotyczącego obecności wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego na wschodniej flance NATO; zostaną tam tak długo, jak będzie to dla nas konieczne”.

My udajemy, że mamy sojusznika. USA udają, że są sojusznikami. Ostatni spór z Izraelem pokazał, że niewiele trzeba, aby zachwiał się ten nasz sojusznik. Jak zwykle musimy liczyć na siebie…

JAN RADŽIŪNAS

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nadzieja w tym, że NATO to tak w ogóle kupa g.... Oni sobie mogą różne plany robić, ale nie nadają się do walki (Srebrenica). Czy inne "cioty" są w lepszym stanie?
  Poza tym - będą mieli problemy ze swoimi nachodźcami.

  W sumie NATO być może ma siły na pierwsze uderzenie, ale bez dalszego zaplecza - chodzi o siłę żywą.

  Konfliktu należy spodziewać się na BW, albo rejonie Morza Południowo-chińskiego. U nas, jeśli nasi durnie nie zrobią jakiejś głupoty, co niestety jest możliwe, raczej nie ma miejsca na konflikt.
  Po raz pierwszy od dawna - nie jesteśmy na osi konfliktu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:49:05
  Jak to dobrze, że rosyjskie stepy chronią Rassiję przed inwazją kosmitów.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:49:05
  a w jaki inny sposób można najlepiej dobrać się do Rosji, do jej europejskiej części?
 • @Jan Paweł 11:14:34
  A po co się dobierać?

  Przypomniała się Panu młodość i spotkania z koleżankami?
 • @ Autor
  "Prof.zw.dr hab. Sebastian Wojciechowski. w jednym ze swoich artykułów zaznaczył: „Zanim NATO zaatakuje Rosję, bo najpierw zaatakuje Polskę. Krzycząc w mediach, że to ROSJA! Mogą zacząć dywersję. Będą używać rosyjskiego i będą medialne wrzaski o „zielonych ludzikach”. Kto nie uwierzy? … Uwierzą WSZYSCY”."

  Trzeba być skończonym idiotą, żeby nie brać tego pod uwagę.

  Oczywiście 5*
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:49:05
  "U nas, jeśli nasi durnie nie zrobią jakiejś głupoty, co niestety jest możliwe, raczej nie ma miejsca na konflikt."

  Już po fakcie. Głupotą jest sprowadzenie us army do Polski.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:49:05
  Być może tak jest jak Pan pisze, ale...
  "Lecz jak zapewnił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg,– „Nie ma żadnego limitu czasowego dotyczącego obecności wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego na wschodniej flance NATO"

  ktoś musi utrzymywać te wojskowe hordy darmozjadów. Widać, że teraz wypadło na Polskę
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:49:05
  "Po raz pierwszy od dawna - nie jesteśmy na osi konfliktu."

  W osi to nie. W polu bitwy tak...
 • @Jan Paweł 11:14:34
  "a w jaki inny sposób można najlepiej dobrać się do Rosji, do jej europejskiej części?"

  Niektórzy "bystrzy" myślą, że desantem od strony Władywostoku ;-/
  Antoni będzie oskrzydlał od Krymu ;-))) Nie spocznie...

  Ukłony
 • @Jasiek 11:23:27
  Głupotą było zapisanie się 10mln Polaków do Solidarności - operacji specjalnej CIA.
  Niektórzy bajdurzą, że pierwsza Solidarność była dobra itd, itp srele, morele.
  Wpuściliśmy zachodniego szatana do Polski, zniszczyliśmy Polskę, zniszczyliśmy pokój w tej części Europy tyle.
  Czego można się spodziewać po szatanie, skoro, gdzie się kopnie na tym zgniłym Zachodzie (i teraz juz w POlsce) to wyłazi szatan. Nawet w zabawkach. Np to
  https://www.youtube.com/watch?v=qMFCq3ynyOg
 • @Jasiek 11:26:00
  podobno eskadrą szybowców:-)
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 11:34:41
  "podobno eskadrą szybowców:-)"

  Amerykanie będą klaskać! :-)
  Komedia będzie im się podobać...
 • @Jan Paweł 11:32:55
  "Głupotą było zapisanie się 10mln Polaków do Solidarności - operacji specjalnej CIA."

  Obawiam się, że i "Habemus Papam" był programem asystującym...
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:18:45
  Już jeden taki próbował się dobrać do Rosji. Ale wtedy Stalin kazał zabrać do samolotu cudowną ikonę Matki Boskiej Kazańskiej i oblecieć całą Rosję, by ludzie w całej Rosji się modlili (wiem to od starych Rosjan). Jak wiemy, wtedy Matka Boska poradziła sobie z szatanem wyjątkowo ostrą zimą.

  Jak wiemy Putin także wysłał Patriarchę Kiryła z taką pielgrzymką po Rosji i... Rosja z kraju zrujnowanego gospodarczo, okradzionego, gdzie przez 2 lata Putin płacił wynagrodzenia w towarach codziennego użytku, stała sie mocarstwem politycznym i gospodarczym, gdzie polskie 500+ nie sięga nawet pięt opiece socjalnej matek i osób starszych
 • @Jasiek 11:42:31
  Właśnie skończyłem słuchać na Sputniku transmisji na żywo, konferencji z Holandii, w sprawie zestrzelenia MH17 nad Ukrainą.
  Wniosek ekspertów?
  Wszystko wskazuje na Rosję.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805258032554-Sputnik-wideo-na-zywo-MH17-Haga-Ukraina-Buk/
 • @Talbot 12:03:58
  "Wniosek ekspertów?"

  Kto im zapłacił?
 • @Talbot 12:03:58
  "Wszystko wskazuje na Rosję."

  Jaki cel miała Rosja, żeby zestrzelić malezyjski samolot?

  No, jaki?
  Proszę, podaj konkretny powód...

  Ps.

  Muszę iść do pracy. Będę wieczorem. Zatem masz trochę czasu żeby uzasadnić ten debilizm. Wierzę w Ciebie.
  Do "zobaczenia" :-)
 • @Jasiek 12:13:31
  "Proszę, podaj konkretny powód..."

  Zestrzelić mieli samolot ukraiński, zestrzelili malezyjski.
 • @Jan Paweł 11:43:50
  // Ale wtedy Stalin kazał zabrać do samolotu cudowną ikonę Matki Boskiej Kazańskiej i oblecieć całą Rosję, by ludzie w całej Rosji się modlili (wiem to od starych Rosjan)//

  Już nie trzeba opierać się na opowieściach "starych rosjan",teraz te fakty są całkowicie legalne i dobrze opisane.
  Kluczową rolę odegrała święta cerkwi prawosławnej "Matrona Moskiewska"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Matrona_Moskiewska
  W najciemniejsze lata rockistowskiego ateizmu nie tylko trwała w wierze ale przyciągała rzesze ludzi.
  W czas wojny Stalin spotkał się z Matroną być może z powodów osobistych,być może z innych powodów a efektem spotkania był właśnie lot "Matki Boskiej Kazańskiej".
  Stalin który na ten czas posiadał całą władzę (panuje błędne przekonanie że posiadał ja "od zawsze" ) wydał zarządzenie aby już nie gnębiono ludzi pragnących modlić się w cerkwiach,jak również zwolniono z niewoli kapłanów.Po wyczynach trockistów zostało ich naprawdę niewielu.
  Za czasów "komuny" utrzymywano te fakty w tajemnicy i tylko ludzie przekazywali sobie "na ucho" informacje o zdarzeniu..Dla władzy było niezwykle krępujące przyznać się do tego że komunista Stalin okazał słabość i zszedł na drogę "mrocznego zabobonu".Na szczęście te czasy już minęły.
  W 2008 powstał ikona przedstawiająca spotkanie Matron ze Stalinem
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0_%C2%AB%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0_%D0%B8_%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%C2%BB
  Ikona nie jest kanoniczna z uwagi na widoczne na niej błędy.Idzie o niewłaściwe proporce postaci Matrony i Stalina.Dla nas szczegół bez znaczenia ale dla nich bardzo istotna kwestia.
 • @ikulalibal 12:29:59
  Dziękuję za bardzo cenne informację.
  Pozdrawiam
  P.S. te informacje o Stalinie nawet dzisiaj (po upadku komuny?) są jak widać niewygodne (więc kto w końcu jest teraz u władzy?) dla władzy
 • @ikulalibal 12:29:59
  Chyba dlatego tzw "antykomuna" przypisuje mu wszystkie zbrodnie dokonane w Rosji, nazywając je stalinowskimi.
  Niestety tej narracji ulega nawet Ks. Natanek
 • Polskę czeka zagłada w interesie globalnej mafii żydowskiej
  Ta mafia rezyduje w wielu krajach ale jej bazą i najsilniejszym wasalem są USA.
  Gołym okiem widać że globalna mafią żydowska prze do wojny z Rosją ale najlepiej na cudzym terytorium.
  Albo Azja centralna (terroryści atakujący Rosję) albo Europa wschodnia
  czyli Polska "pribałtyki", Ukraina, Rumunia.
  Globalnej mafii nie obchodzą straty w krajach w których będzie się toczyć wojna ich dużo bardzie obchodzą straty jakie te kraje mogą zadać Rosji i nie ważne jakim kosztem.

  A jakie to będą straty o tym mówił Ławrow.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/04/przemowienie-siergieja-lawrowa-do-polakow/

  Lektura obowiązkowa.

  Na takie niebezpieczeństwa narażają nas różni zdrajcy działający wprost
  na rzecz zagłady narodu Polskiego.
  To już nie jest że podatki , że jakieś przekręty ... to jest wprost działanie na rzecz zagłady narodu Polskiego.

  Za takie działania w każdym demokratycznym państwie należy się kara, wymierzona przez naród skazywany na zagładę, najwyższa z możliwych albo jeszcze wyższa (spec ustawa dla tych co ryzykują zagładą narodu)
  Globalnej mafii taka koncepcja zagłady narodu Polskiego Rosyjskimi rękoma po stosownych prowokacjach by zainicjować wojnę pewnie
  wydaje się naturalna sprawiedliwa.
  To moim zdaniem są planowe działania globalnej mafii żydowskiej która rządzi też w Polsce poprzez swoje marionetki (aktualnie z PISu).

  Jedyną drogą na przetrwanie Narodu Polskiego jest pozbycie się rządów marionetek globalnej mafii żydowskiej (PO, PIS czyli solidaruchów)
  I nawiązanie normalnych stosunków z Rosją, wyprowadzenie wojsk USA z Polski i ogłoszenie Polski krajem neutralnym.
  Żydowskie marionetki tego oczywiście nie zrobią.
  To musi zrobić Naród Polski który w Polsce jest suwerenem ..
  Ten Naród ma jedna przeciw sobie i Watykan (kler) i lokalne żydowskie marionetki... a oni mają pełnię władzy nad Narodem...

  Wniosek prosty Naród Polski nie jest suwerenem w Polsce.
  W Polsce suwerenem jest globalne żydostwo wspierane przez Watykan.
 • Wnioski????
  Należy stworzyć własną narodową partię i pokojowo przejąć władzę. Natychmiast przywrócić przymusową służbę wojskową jak i odtworzyć polskie zakłady zbrojeniowe na rzecz tejże polskiej Armii oraz znacjonalizować newralgiczne i strategiczne gałęzie przemysłu... itd.

  Powiecie że to głupie, że to niewykonalne itd. Well... no to Polska zginie.
 • @Stara Baba 14:19:18
  Masz Baba rację.
  Ale przede wszystkim trzeba zmienić idiotyczną, szaloną, samobójczą politykę zagraniczną.
  Polskę zabije ta polityka zagraniczna a nie gospodarcza.

  Co nie znaczy że nie masz racji... strategiczne dziedziny gospodarki i zasobów powinny być w rękach Narodu Polskiego a nie w rękach zagranicy czy nawet jakiejś polskiej prywaty.

  Prywata to prywata od prywaty do zdrady narodowej tylko jeden kroczek...
 • @Talbot 12:03:58
  Rosja twierdzi, że Buki z tej serii z 1986 roku zutylizowała w 2011 roku, zatem musi mieć na to dokumentację.
  Czy Ukraina zutylizowała swoje Buki z tej serii?
  Czy "komisja" zajmie się tym wątkiem?
 • @Oscar 14:33:54
  Polityka zagraniczna zależy od rządu. Tak więc przejęcie rządu (władzy) jest newralgicznym punktem wszystkich przemian. O tym napisałem.
 • @Talbot 12:22:47
  Niektórzy twierdzą, że miał być to samolot z Putinem na pokładzie, barwy bardzo podobne.
  Dziwne, że Ukraina nie zamknęła przestrzeni powietrznej dla cywilnych samolotów nad Donbasem a sam samolot dziwnie zboczył z kursu.
  https://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1164/4689/original.jpg
  I jeszcze to:
  https://actualidad.rt.com/actualidad/134299-bloquean-cuenta-acusaba-kiev-derribo-avion
 • @lorenco 14:47:26
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805258033256-sputnik-rosja-mh-17/
 • @Talbot 15:18:40
  Nie przeczytałeś tego:
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805258033755-Rosja-MO-Buk-rakieta-katastrofa-MH17/
 • @lorenco 15:54:46
  Problem z Rosją polega na tym, że rosjanie od czasu Związku Radzieckiego, byli wielokrotnie łapani na kłamstwach, przeinaczeniach, mnipulacjach, odwracania ogonem oczywistych faktów, manipulacjach, propagandzie itd.itp
 • @Talbot 16:40:22
  A problem z zachodem nie jest czasem wielokrotnością "problemu z ZSRR" którego już nie ma .
  Rosja Putina jest dziewicą przy politykach i mediach tzw zachodu w tym Polski.

  Przecież od 25 lat to wręcz bije po oczach.
  Niemal każda nagonka medialna na zachodzie bazuje na kłamstwach.
  Dzisiejszej Rosji o to oskarżyć nie można.

  Jak widać nienawiść oślepia.
  Ślepcowi grozi szybkie i wielokrotne wdepnięcie w g..no.
  To tam też ślepcy się znajdują jako formacja.
 • @Oscar 17:03:46
  Ukraińcy są tacy sami. Dla mnie Rosjanie i Ukraińcy, to bliźniacze narody.
  A Radio Erewań było słynne na cały świat.
 • @Talbot 12:03:58
  Rosjanie zestrzelili tego Boeinga talbotem!!!
 • @Jan Paweł 11:43:50
  Zdaje się, że Putin wysłał chłopaków z KGB na Cypr , do Londynu i inne miejsca, no i kasa się znalazła. Oligarchowie mieli lufę przy skroni, więc zrabowaną forsę z Rosji w zębach musieli oddać.
  Z Matką Boską bym tego nie łączył....
 • @Talbot 16:40:22
  mijali się z prawdą
 • @Talbot 12:03:58
  Zestrzelenia malezyjskiego samolotu 17 lipca 2014 r. 298 osób zabito z premedytacją, więc to było masowe morderstwo.
 • @Talbot 17:10:24
  Nie Rosjanie tylko żydzi.
  Zbrodnie Stalinowskie, propaganda Stalinowska metody Stalinowskie to w istocie metody żydowskie.
  NKWD , Rada Najwyższa ZSRR , media były opanowane przez żydów i to oni prowadzili "radio Erewań" podobnie jak Radio Wolna Europa (tu też żydostwo tylko zachodnie.

  Dzisiaj metody Stalinowskie od wielu lat obserwujemy w działaniach tzw "zachodu". Głębokie państwo w USA ale i w UE i w Polsce do państwa żydowskie (globalna mafia żydowska).
  Putin te mafię żydowska utemperował (delikatnie) a mafia globalnie atakuje Rosję i Putina.

  To chyba jest widoczne na każdym kroku, wystarczy otworzyć oczy.
 • Nie Żydzi tylko elity Made in France - Switzerland, England, Lichtenstein, BeNeLux = FRANCE
  .

  https://www.swissinfo.ch/blob/4655712/6ca5ce0515733bd244eb55a11b90f339/sriimg20050807_5992226_0-data.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/BbPEstpxUUA/maxresdefault.jpg


  Szwajcaria (Templars - Rycerze Światyni Salomona) na finansowanych przez siebie wojnach i rewolucjach słono zarobiła.

  Franciszki, Fryderyki, Fryce, Frankiści = FRANCE wygrały wojne.


  http://i.imgur.com/VgUgCFg.jpg


  .
 • @zbig71 17:22:49
  I tak powinno się robić z szubrawcami którzy rabują wspólny majątek całego narodu.
  Pozdrawiam
 • Każdy rządzący tzw. poliński "polityk będzie bezwzględnie
  uwieszony za sprowadzanie do Polski usraelskich żołnierzy, każdy !!!
 • @Talbot 16:40:22
  Komisja sił zbrojnych Senatu USA chce, by Pentagon ocenił zasadność i koszty stałego stacjonowania brygady sił lądowych USA w Polsce.

  http://www.military-today.com/tanks/m1a2_abrams.jpg

  Taki zapis znalazł w się projekcie budżetu Departamentu Obrony USA na rok finansowy 2019. Projekt budżetu przygotowany przez komisję trafi teraz pod obrady całego Senatu.

  Pierwszy o zapisie w projekcie napisał dziś na Twitterze Ian Brzezinski, analityk Atlantic Council w Waszygtonie, a prywatnie syn zmarłego doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa Zbigniewa Brzezińskiego.

  To bardzo ważny, niezbędny krok przed podjęciem decyzji o stałym stacjonowaniu wojsk USA w naszym kraju. Wcześniej Pentagon musi właśnie ocenić zasadność i koszt takiego kroku po to, by Senat USA mógł wydać na to zgodę i przeznaczyć pieniądze.

  Brygada sił lądowych USA to jednostka złożona z ok. 4,5 tys. żołnierzy i zorganizowana w trzy bataliony.
 • @Krzysztof J. Wojtas "Nadzieja w tym, że NATO to tak w ogóle kupa g... Oni sobie mogą różne plany robić, ale..." - Ale? - Co?
  .


  https://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/131106142134-25-gorbachev-horizontal-large-gallery.jpg
  http://static.prisonplanet.com/p/images/july2013/030713troops5.jpg
  https://cdn1.img.sputniknews.com/images/102358/48/1023584852.jpg
  https://images02.military.com/sites/default/files/styles/full/public/media/news/conflicts/2015/04/ukraine-us-soldiers-600x400.jpg  .
 • Na całym świecie szkoli się przyszłych bandytów, KATÓW - psychopatów - ZBRODNIARZY WOJEWNNYCH
  .

  PRZYGOTUJCIE SIĘ NA NASTEPNE KATYNIE, LAGRY-ŁAGRYRZEZIE WOŁYŃSKIE - i inne MORDY LUDOBUJSTWA LUDNOŚCI CYWILNEJ.

  PRZYGOTOWYWANI DO WYMAZYWANIA GENÓW Słowiańskich.


  "Brat będzie zabijał Brata, Syn Ojaca..." - Tak podaje Apokalipsa.


  https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/78/590x/boysoldiers-466582.jpg
  https://cbsnews3.cbsistatic.com/hub/i/r/2016/12/14/05c38c8a-3114-4b08-aee2-e266ad435d21/resize/620x/e06425e970a89e0dbb3e2dabbc1d3598/russia-young-army-ap-16348584827379.jpg
  http://ukrainianpolicy.com/wp-content/uploads/2014/08/640x427.jpg
  https://cdn.hispantv.com/hispanmedia/files/images/thumbnail/20160524/07573674_xl.jpg


  .
 • @Husky 18:04:26
  Dokładnie Tak banderopiteki nie takie cuda potrafią wytworzyć . http://www.rp.pl/Katastrofy/180529510-Lawrow-Katastrofa-MH17-jak-sprawa-Skripala---nie-ma-dowodow.html .To dla oszołomów .:)))
 • @Jasiek 12:10:59 "Kto im zapłacił?"
  Niewłaściwie postawione pytanie.
  "Kto" to akurat wiadomo.Pytanie powinno brzmieć: "ile?" i wtedy odpowiedź jest łatwiejsza.
  No więc stawiki są różne.Za zorganizowanie Poroszence "spotkania w Białym Domu" ukraina gotowa jest zapłacić co najmniej 400.000 $
  http://www.bbc.com/news/world-us-canada-44215656
  "Ukraina" nie oszczędza na środkach przeznaczonych na pijar.Najmują najdroższe firmy nie licząc się z groszem.Stąd i "opinie ekspertów" i "analizy niezależnych dziennikarzy" itp.
 • @Talbot 12:22:47
  "Zestrzelić mieli samolot ukraiński, zestrzelili malezyjski."

  No ale po co mieli w ogóle cokolwiek zestrzeliwać?
 • @ikulalibal 21:47:20
  "Za zorganizowanie Poroszence "spotkania w Białym Domu" ukraina gotowa jest zapłacić co najmniej 400.000 $"

  Ty to zawsze znajdziesz jakiś smakowity kąsek ;-)

  Pozdro!
 • Jedno jest pewne z takimi manewrami.
  Zolnierzyk musi zjesc, spac, wypic i sobie pociupciac. Zarobia panienki, restauratorzy, hotele, wypozyczalnie aut.
 • @Talbot 12:22:47
  Rozumiem,ze niektorzy nienawidza Rosji,ale ta "blyskotliwa" odpowiedz jest dowodem,ze emocje odbieraja rozsadek.Czy Rosjanie to juz taka ciemnota,ze nie wiedza i nie sledza jakie samoloty maja wleciec w ich przestrzen powietrzna?
 • @Jan Paweł 11:24:05
  "ktoś musi utrzymywać te wojskowe hordy darmozjadów. Widać, że teraz wypadło na Polskę"

  to jest ciekawe.. czy to Polska płaci za to? gdzie to umieścili w budżecie?

  Znając życie, w tej kwestii masz rację, tylko ciekawi mnie jak to rozpisali księgowo?

  Za wojenne eskapady polskich najemników do Afganistanu czy Iraku płacił polski podatnik, w tym przypadku też pewnie polski podatnik płaci..

  Tak już ten Świat skonstruowany jest, że Polacy zawsze w plecy :(

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31