Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
315 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Amerykańscy mordercy i gwałciciele już w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykańscy mordercy i gwałciciele już w Polsce. Szczegóły przestępstw mrożą krew w żyłach

Planowe rotacje brygad pancernych i lotnictwa bojowego US Army do Europy odbywają się już od 2017 roku. Żołnierze z USA stacjonują w Żaganiu, Orzyszu, Świętoszowie, Toruniu, Bolesławcu i Skwierzynie na zasadzie rotacji. Dlatego wiadomość o siódmej rotacji 1. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej z Fort Hood w Teksasie praktycznie pozostała niezauważona w mediach.

Ciekawostką jest fakt, że początkowo planowano przenoszenie znacznie większej liczby żołnierzy i sprzętu wojskowego. Ostatecznie 1. PBGP „Iron Horse Brigade” (Żelazny Koń) ruszyła do Europy bez batalionu zmechanizowanego.

Na podjęcie takiej decyzji wpłynęła ogólna sytuacja w bazie Fort Hood w Teksasie. Szczegóły zdarzeń i przestępstw, które tam miały miejsce mrożą krew w żyłach.

W tym roku do początku września w bazie zginęło lub zmarło 28 żołnierzy. Tragiczne wydarzenia zaczęły się od tego, że 22 kwietnia zniknęła szeregowa 1 klasy Vanessa Guillen, a jej rozczłonkowane ciało znaleziono dopiero 30 czerwca. Przed swoim zniknięciem oskarżyła dwóch kolegów o molestowanie seksualne. Podejrzany o jej zabójstwo Aaron David Robinson zastrzelił się 1 lipca podczas próby zatrzymania przez policję. Jego dziewczyna Cecilia Aguilar została aresztowana i później oskarżona o udział w spisku w celu ukrycia dowodów.

Oburzenie opinii publicznej było tak duże, że b.prezydent USA Donald Trump interweniował osobiście w sprawie tej zbrodni.

Podczas poszukiwania Guillen śledczy znaleźli również szczątki innego żołnierza, szeregowego Gregory’ego Moralesa, który zniknął z bazy w sierpniu 2019 roku i jak się okazało, został postrzelony w głowę.

Do kolejnego tragicznego zdarzenia doszło w sierpniu. Z bazy wojskowej zniknął starszy sierżant Fernandez. Już za tydzień znaleziono jego ciało wiszące na drzewie obok torów kolejowych w odległości 40 kilometrów od Fort Hood. W maju Fernandez poinformował, że był maltretowany przez dowódcę starszego rangа. Sierżant został przeniesiony do innej jednostki, ale jego koledzy zaczęli go wyśmiewać i poniżać. Według jednej wersji Fernandez nie wytrzymał presji i popełnił samobójstwo.

28 sierpnia szeregowy Corlton L. Chi zemdlał po treningu i zmarł. Na domiar złego kilka żołnierze zostali aresztowani za prostytucję.

Seria zgonów i skandali doprowadziła do usunięcia ze stanowiska dowódcy bazy Fort Hood generała Scotta Efflandta. Jego wcześniejsza nominacja na dowódcę 1 Dywizji Pancernej w Fort Bliss w Teksasie została odwołana.

Aby ustabilizować sytuację żołnierze mieli wziąć udział w szkoleniu „Siła Pegaza” (Operation Pegasus Strength). Jest to program, który ma na celu zapobieganie samobójstwom, molestowaniu seksualnemu i ekstremizmowi. Ale „Siła Pegaza” miała się rozpocząć dopiero późną jesienią i żołnierze z Teksasu, którzy są już w Polsce, nie ukończyli szkolenia.

Obecnie żołnierze z bazy Fort Hood, gdzie przynajmniej zginęło najmniej 28 osób i odnotowano liczne przypadki przemocy seksualnej, stacjonują w Żaganiu, Świętoszowie, Toruniu, Bolesławcu i Skwierzynie. Co więcej, biorą udział we wspólnych ćwiczeniach i regularnie uczestniczą w życiu społecznym tych miast.

Ta wiadomość nie ucieszy nie tylko mieszkańców tych miast, ale i całe polskie społeczeństwo. Obecność amerykańskich morderców i gwałcicieli na polskich ulicach stanie się rzeczywistością. Ale nasze władze ignorują problemy zwykłych Polaków, nadal posłusznie promując interesy Waszyngtonu w Europie Wschodniej, ryzykując życiem i zdrowiem własnych obywateli.

Jakub Moźniak

KOMENTARZE

 • Wiele spraw na tym świecie, przybiera zupełnie inny, nieoczekiwany obrót.
  Kto by pomyślał, jeszcze parę lat temu, że Washington DC upadnie a wraz z nim, miejmy nadzieję, całe totalne już zniewolenia tego świata w tym Polski.
  Bo to, że wszystkie polskie urzędy państwowe są zarejestrowane właśnie w Washington DC jako prywatne spółki, które po pierwsze muszą na siebie zarabiać i po drugie, odprowadzać zysk do właścicieli tych spółek, to już chyba wszyscy wiedzą?

  To że III Rzeczpospolita jako spółka Poland Sp z o.o. jest notowana na giełdzie Londynie to już także chyba wszyscy wiedzą?

  I teraz, okazuje się, że D.Tramp właśnie zamyka projekt znany jako USA Co, także zarejestrowany w Washington DC, a otwiera USA republika jest tym nieoczekiwanym zwrotem w historii świata w tym Polski, bo tym samym wraca świat państw narodowych jaki był przed zamachem w XIX wieku na USA dokonanym przez światową lichwę.

  Jak to się ułoży tutaj u nas w Polsce?, tego nie wiemy, ale z całą pewnością, te zwiększone liczebnie wojska amerykańskie, nie zostały tutaj sprowadzone bez większego sensu.
 • @Jan Paweł 13:58:32
  Wiemy, że D.Tramp powygaszał amerykańskie wojny na świecie i sprowadził wojska do USA, bo będą tam potrzebne do wdrożenia projektu USA-republika w miejsce tej likwidowanej korporacji USA Co.

  Dlaczego nie wycofał swojego wojska z Polski a wręcz przeciwnie, wzmocnił ich obecność w naszym kraju?
  Czyżby tutaj także miało dojść do jakichś zmian?
 • @Jan Paweł 14:02:55
  "Dlaczego nie wycofał swojego wojska z Polski a wręcz przeciwnie, wzmocnił ich obecność w naszym kraju?
  Czyżby tutaj także miało dojść do jakichś zmian?"

  Tak, Trump w końcu chciał uczynić Polskę wolną na ile to jest możliwe we współczesnym świecie.

  Niemcy aż trzęsą się ze strachu, że ktoś mógłby wojska USA przenieść z Niemiec do Polski. A w Polsce niemiecka V kolumna wciąż judzi przeciw amerykańskiej obecności wojskowej w naszym kraju. Ktoś po prostu woli, żeby Polska pozostała niemieckim obozem pracy typu Auschwitz, gdzie tania siła robocza pracuje za miskę ryżu i jeszcze się z niej drwi i ją poniża.

  Nadzieja tylko w tym, że Amerykanie wciąż będą kontynuować usiłowania Trumpa zmierzające do osłabienia Niemiec kosztem Polski w tej części Europy, bo to jest w żywotnym interesie Stanów Zjednoczonych.
 • Rezydent Duda o wojskach USraela w IIIŻydo-RP/Polin
  .
  ” Byłbym szczęśliwy, gdyby (obecność USA – PAP) była dalej zwiększana i byłbym szczęśliwy, gdyby armia amerykańska przeniosła do Polski jeszcze więcej swojej infrastruktury niż do tej pory – powiedział. – Jesteśmy gotowi przyjąć tutaj armię amerykańską i stworzyć jej niezbędne warunki do stacjonowania – dodał prezydent Duda”
 • @Rzeczpospolita 14:34:19
  W Rosji jak w Ameryce

  https://www.youtube.com/watch?v=8ekAEYDcgzg
 • Co to są planowe rotacje w Polsce ?
  To nic innego jak przygotowywanie żołnierzy do wojny na terenie Polski.
  Chodzi o poznanie ludności, zwyczajów, języka, środowiska, organizacji społeczeństwa itp.

  Solidaruchy to z całą pewnością wiedzą i mając taką wiedzę robią to co robią. Jak upadnie USA cała wierchuszka solidaruchów ucieknie z Polski jestem tego pewien... tak sobie myślę że oni już powoli instalują się gdzieś gdzie ich Polska ręka sprawiedliwości nie dosięgnie.
  ..czyli robią to samo co kiedyś robili naziści (w sensie szykowania sobie drogi ucieczki) gdy widzieli już że wojna jest przegrana..
  Solidaruchy jeszcze być może tego nie widzą ale już czują smród.. w gaciach.
  Piszę solidaruchy ... a w tym mieści się też polska odnoga wiadomej mafii... oraz upudrowani na Polaków banderowcy.
 • @rumpelsiltskin 14:24:46
  Przyjaciel Tramp ?
  hehehe
  raczej bezwzględny biznesmen Tramp...
  Przecież Tram brutalnie łupi Polskę na kosztach pobytu wojsk, na sprzedawanej powyżej kosztów broni.. na wymuszaniu skandalicznych preferencji da amerykańskich firm w Polsce...

  Tak nie postępuje żaden przyjaciel..
  tak nie postępuje nawet zwykły uczciwy człowiek w stosunku do jednostki znacznie uboższej niż on sam...
  Tak postępuje "skurwiele" bez sumienia... czyli amerykańscy biznesmani..
  Taki model tam obowiązuję.. słabszy dostaje w d..pe i musi płacić haracze silniejszemu... inaczej amerykański biznes nie byłby tak skuteczny..
  Tramp to wytwór tej amerykańskiej kultury biznesowej (jego ojciec był taki sam zamordysta).
  Trzeba oddać Trampowi że jest pacyfistą czyli nie przekracza pewniej granicy między biznesem (nawet brutalnym) a wprost bandytyzmem...
  czyli biznesem wspomaganym zbrodnią, agresją, podojami, mordowaniem ludzi...
  Demokraci tę granicę swobodnie przekraczają.
 • @Rzeczpospolita 14:34:19
  Dudzie odpowiem ...że Armia Amerykańska nie uchroni waszych d..p
  nie dlatego że są słabi (choć są) ale dlatego że nie inwestują w tanich wasali... w Polsce już nie ma wiele do zagrabienia...
  a są na świecie miejsca znacznie bogatsze w zasoby do zagrabienia...
  i tam Armia USA będzie wysyłana (Iran ... Wenezuela....Chiny ...)

  Tak że panie Duda Armia USA nie jest zainteresowana w ratowaniu pańskiej i kolesiów d..py .. trzeba będzie ... na Zaleszczyki.. jakby co..
  razem ze swoimi wrogami z PO i innych kanap.
  z tym że PO i banderland będzie w podskokach uciekali do Niemiec...
  a wy gdzieś za ocean.. Izrael to dzisiaj też nie jest dobry adres ..za czasów Baksika to był dobry azyl.
 • @Rzeczpospolita 14:34:19
  Co ty"patrioto" robisz w tym Żydo-RP/Polin??? jeżeli nie podoba ci się Polska, to spieprzaj na Alaskę, do Afryki lub tam, gdzie nie będziesz mógł opluwać mojej ojczyzny-Polski!!!Takich chamów należy ignorować a najlepiej skasować na Neon-ie!!!
 • @Oscar 15:28:12
  "Tak nie postępuje żaden przyjaciel.."

  Troszkę nie zrozumiałeś, o czym pisałem. Nie pisałem o żadnej przyjaźni, tylko o żywotnych interesach USA, które w tej części Europy są zbieżne z interesami polskimi.

  Niemcy próbują odtworzyć Rzeszę Niemiecką, czyli swoją hegemonię. USA to inny hegemon, więc prędzej czy później ich interesy się zderzą. Polacy nigdy nie będą po stronie Niemiec w żadnym konflikcie.

  Czas gra na naszą korzyść, ale zanim Niemcy ostatecznie upadną, trochę czasu minie.
 • @rumpelsiltskin 16:03:59
  // pisałem (...) interesach USA, które w tej części Europy są zbieżne z interesami polskimi.//

  Ze względu na geografię nie ma bo być nie może żadnych interesów na tyle zbieżnych aby USA traktować jako geostrategicznego sojusznika.
  Żeby o tym przekonać po raz kolejny nie trzeba będzie czekać latami.
  Naśmiawszy się wami i waszym porządkom wemkną was w mieszek jako czynią z łątkom-poetycko rzecz ujmując.
 • @ikulalibal 16:31:00
  "Ze względu na geografię "

  W XXI wieku geografia nie jest żadną przeszkodą. Polska leży w takim miejscu, które stanowi klucz do Europy, kto ma wpływy w Polsce, ten panuje nad resztą kontynentu.

  Nie sądzę, ze Amerykanie są aż tak głupi, żeby o tym nie wiedzieć.

  Niemcy zmarnowali 30 lat, żeby przekonać Polaków do siebie i to się na nich zemści prędzej czy później. Bez Polaków są przegrani.
 • @rumpelsiltskin 16:53:32
  //W XXI wieku geografia nie jest żadną przeszkodą.//

  No jasne.
  I pewnie z tej przyczyny amerykanie sadowią się ze swoimi bazami właśnie tutaj.Choć mogliby gdziekolwiek gdyż zgodnie z twierdzeniami rumpelsiltskin geografia nie ma żadnego znaczenia.
  Amerykanie przymierzają się do wojny z Rosją i Polska wyjdzie na tym jak zawsze.

  //Polska leży w takim miejscu, które stanowi klucz do Europy, kto ma wpływy w Polsce, ten panuje nad resztą kontynentu.//

  Z tego co wiem to tyczy to Heartland leżącego poza granicami Polski.
  Ktoś musiał pana oszukać lub czegoś pan nie zrozumiał.


  //Niemcy zmarnowali 30 lat, żeby przekonać Polaków do siebie//

  Nie zmarnowali.Dali nam trzydziestolecie aby Polska sama doprowadziła się do ruiny i upadku,dowodząc tym samym prawdziwości pewnej znanej maksymy Bismarcka.

  //Bez Polaków są przegrani.//

  Bez Polaków? Niemcy?
 • @ikulalibal 17:28:52
  "Bez Polaków? Niemcy?"

  Właśnie tak. Dopóki Niemcy tego nie zrozumieją, zawsze będą tylko sezonowym mocarstwem, które kto bądź rozgromi, gdy tylko się do tego przyłoży i będzie chciał. Polacy zresztą w tym chętnie pomogą.

  Ale Niemcy są zbyt głupi, żeby to zrozumieć, więc wieszczę ich upadek w związku z tym, prędzej czy później.
 • @rumpelsiltskin 17:39:57
  //Polacy zresztą w tym chętnie pomogą.//


  Znam tę "szkołę" optymizmu".W przeszłości już niejednokrotnie zdobywaliśmy Berlin.

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Dqe0LgfUwL8PzjB0J9XekHj07bNR0rx6,w1200h627f.jpg


  Życzę dalszych kolorowych snów.Przynajmniej do wiosny.
 • @ikulalibal 17:51:23
  "Życzę dalszych kolorowych snów."

  "Nie życz drugiemu, co tobie niemiło." Polacy zawsze pomogą, gdy trzeba będzie pogonić Helmuta tam, gdzie jego miejsce, czyli za Łabę.

  Niemcy to taki Syzyf, taka kukiełka, którą "niewidzialna ręka rynku" (zwana też NWO, iluminatami lub po prostu żydostwem itd.) wciąż manipuluje, żeby bezpłodnie wojowała, po to żeby można było "kręcić na tym lody".

  Niemiec to taki wsiowy głupek Europy, którego łatwo da się podpuścić i wpuścić w maliny. Choć silniejszego we wsi nie ma, to jednak każdy, kto tylko chce, spuszcza mu manto prędzej czy później.
 • @rumpelsiltskin 17:39:57
  Niemcy zawsze to rozumieli ..rozumieli więcej że z Rosją będą potęgą na globalną skalę.
  ... i stąd u nich ten odwieczny trend "drang nach osten"

  Niemcy chcieli by z Polakami i z Rosjanami ale tylko w charakterze niewolników lub taniej siły roboczej..
 • @Oscar 18:06:20
  "Niemcy chcieli by z Polakami i z Rosjanami ale tylko w charakterze niewolników lub taniej siły roboczej.."

  Dlatego Niemcy nie mają przyszłości.
 • @rumpelsiltskin 18:06:06
  //"Nie życz drugiemu, co tobie niemiło."//

  Od kiedy to życzenia kolorowych snów są życzeniami czegoś złego,niekorzystnego czy krzywdzącego?
 • @ikulalibal 18:18:40
  "Od kiedy to życzenia kolorowych snów są życzeniami czegoś złego,niekorzystnego czy krzywdzącego?"

  Od wtedy, gdy ukuto twierdzenie, że kolorowe sny to domena ludzi z problemami psychicznymi.

  Stąd też ludzie rozgarnięci omijają tego typu "życzenia".
 • "Amerykańscy mordercy i gwałciciele już w Polsce"
  ------------------
  Obce żołdactowo w granicach rozwiewa wątpliwości - a w każdym razie powinno rozwiewać - co do statusu tubylców w swoim kraju - i tyle.
 • @rumpelsiltskin 18:33:43
  //Od wtedy, gdy ukuto twierdzenie, że kolorowe sny to domena ludzi z problemami psychicznymi.//

  Pierwsze słyszę.A kto ukuł takie twierdzenia? bo chyba nie akademickie nauki medyczne.
 • @ikulalibal 19:36:15
  "Pierwsze słyszę."

  Zawsze kiedyś musi być ten pierwszy raz.
 • Artykul bez sensu. Czy jest jakas armia na swiecie ,w ktorej sa same aniolki?
  Czy mialo by sens porownywac statystyki przestepstw w armii USA do przestepstw dokonywanych w Warszawie przez Polakow? Moze okazalo by sie, ze w Warszawie jest wiecej przestepstw? Tam gdzie sa ludzie tam sa tez przestepstwa. Wyjatkiem jest panstwo Singapur gdzie jest kara chlosty zamiast wiezienia i przestepczosc jest znikoma.
 • @Oscar 15:18:17
  Można by było spać spokojnie, gdyby nie to, że przeciętna Polka najchętniej rozwiera nogi pod CUDOziemcem.
 • @rumpelsiltskin 16:03:59
  Bez jaj, wielu "Polaków" wybiera roboty w Niemczech, nawet uwłaczające godności poległych w wojnie dziadków.
 • @interesariusz z PL 23:23:01
  Bzdury opowiadasz. Fałszywa logika.
  Kobieta każda.. w sensie genetycznym "rozwiera nogi" przed samcem o wysokim statusie. Tak działa genetyka ssaka o nazwie homo sapiens.

  Dzisiaj o pozycji o statusie decyduje ilość kasy najczęściej rzadziej wybitne zdolności (muzyka, artysta, naukowiec.. sportowiec)

  Kobiety od wieków rozkładają nogi wg takiego klucza.

  W Polsce w PRLu każdy z zagranicy był pozornie "bogaty" (licząc jego zagraniczne dochody w cenach polskich) ..a więc atrakcyjny..

  W USA kobiety a zwłaszcza żydówki wręcz polują na bogatych i wcale się tego nie wstydzą... to jawny, świadomy, kulturowy... proceder uprawiany powszechnie.

  Tak że z poprawnych obserwacji wyciągasz błędne wnioski.
  Nie Polki tylko wszystkie kobiety na świecie.. taka atawistyczna genetyka.
  Jest też inny mechanizm genetyczny.. czyli potrzeba mieszania krwi..
  czyli obcy wydaje się bardziej atrakcyjny.
 • @Oscar 08:19:37
  Cudzoziemcy są też atrakcyjni (na polińskiej ziemi) bo tylko Polaka tutaj byle ubezpieczalnia np ZUS, może od tak uczynić bezdomnym bankrutem. Cudzoziemca zaś, może co najwyżej w dupę pocałować.

  Już nie wspomnę, że dzięki strategicznie popartej ferajnie - to Ukrainiec nabywa pełnego prawa do emerytury ZUS, po przepracowaniu roku, a nadto, ów strategicznie wybrany rząd (zło mniejsze) zastosował preferencyjne warunki dla pracodawców, którzy zatrudniając Ukrainca dostają comiesieczną dotacje: 800zł. A to, prócz zagranicznych podmiotów którym powiewają preferencje polakakatolika, i dobierając pracowników kierują się własnym widzimisię i interesem oczywiście - w życiu nie zatrudnią w tych warunkach Polaka, ale preferencyjnie traktowanego Ukrainca. Zrobią to także Polacy w polskich firmach, po chłodnej kalkulacji i odkryciu, że ich konkurencja jadąca na owych dopłatach w grunt wdepcze. Tak spuszcza królowa nieba (opis Jr44,15) - to akurat informacja dla polakakatolika.
 • @Jan Paweł 13:58:32
  To wszystko umożliwił ,,duch twój" wywołany przez postępowego amatora kremówek i protektora miłośników dziecięcych wdzięków. Bo, jak to przystępnie wytłumaczył jeden z futrowanych moim groszem katabasów - ,,którz nie miewa pokus?". Inny guru, świecki - wzorcowy polakkatolik nawet był zrównał nieletnią ofiarę mającego pokusy ,,ojczulka" z prostytutką. W końcu: prócz ciupciania, miała michę w klasztorze, razem z ,,ojczulkami". ,,Wypić i zakąsić" mogła, a nocą była w posiadaniu konsekrowanego członka, członka jedynego prawilnego kościółka śfiętego i powszechnego.

  ,,Którz by nie chciał?" Nauka przenajśfiętszego zabójcy Mesjasza, tj Pawła ,,o zbawieniu darmo" polakakatolika - świeckiego eksperta imć Stasio , pognała w kierunku totalnego relatywizmu uśfięconego konsekrowanymi członkami - bo w końcu ,,zbawieni jesteście" uczył zabójca Chrystusa - śfięty Szaweł śfięty Saul śfięty Pawlo
 • @Rzeczpospolita 14:34:19
  Myślę, że on wtedy jeszcze nie wiedział co gadał, bo to wszystko wyszło dopiero teraz.
  On nawet pogratulował Bidenowi wygranej:-)
 • @Oracz 08:38:23
  W tej kwestii masz absolutnie racje ...
  Wspieranie banderowców w Polsce i to kosztem Polskich podatników to wielki skandal... to wprost zdrada narodowa.

  Banderowiec ale i każdy inny "innostraniec" w Polsce tylko jako turysta z własną kasą na sfinansowanie kosztów pobytu i rozrywek w Polsce.
  Wyjątek to wybitni specjaliści których w Polsce brak .. takim można oferować pracę na normalnych Polskich warunkach ... ale też bez obywatelstwa od ręki (może po 10 latach i po założeniu Polskiej rodziny.
  Zwykłych roboli ci u nas dostatek... takich banderowców nam nie potrzeba...
  turystów witamy chętnie.
 • Co to jest Antifa .
  https://sun9-65.userapi.com/impf/Of6lMsnNs8ERI4I3Z6R1SKldoy8Yq7Zr115hJA/aFvmItQJlGs.jpg?size=732x1024&quality=96&proxy=1&sign=5fb38a1c425cfb2b9c460681f9923f9a&type=album

  a to tylko młode twarze ulicznych bojówek .. za nimi stoją stare kadry ..łatwo zgadnąć z jakimi korzeniami

  Poparcie dla antify jednoznacznie sytuuje popierającego...
  Kto popiera antifę ?
  w Polsce np. PO, spedalone SLD, i inne liberasty.. ale i "nadzwyczajna kasta"....
  Kto nie popiera antify ?
  ...ten jest bardziej Polak niż Antifa.

  Czy potrzeba bardziej wyraźnego wskaźnika ?
  Wystarczy składać klocki (lego) w całość...i wychodzi wiadoma mafia jak żywa..
 • @Oscar 10:19:35
  Nasza rola w tej układance jest niegodna pozazdroszczenia: jesteśmy niczym Palestyńczycy w Strefie Gazy, wydani na potęgę militarną i technologiczną Izraela, niemający prawie nic do powiedzenia w procesach się tam toczących.

  Co może zrobić polski rząd? Dobrą minę do złej gry....

  A co może zrobić ktoś, komu terroryści porwali dzieci, by wymusić określone zachowanie? Odpuścić... nie ma mądrzejszych rad.

  Każdy rozsądny rodzic robi, co mu każą, wiadomo... lepszy "niemiecki" (to do niedawna) tudzież "amerykański" (to od niedawna) Hamas czy niż "radzieckie ISIS" - taką lekcję wynieśliśmy z historii XX wieku. A marzenia o habsbursko-austriackim umiarkowanym zamordyzmie należy między bajki włożyć, ze względów wiadomych: tego nie ma.
 • @maharaja 14:39:20
  Ciekawe ujęcie.. z tym że ISIS jest akurat anty radzieckie...
  a pro izraelskie bo z Izraela i USA się zrodziło..
  ISIS to takie solidaruchy islamskie...albo inne banderowcy islamskie
  jedni i drudzy mają tych samych nadzorców... i nie jest to Rosja.

  łagodny zamordyzm to był we wczesnym PRLu ... za Gierka już go nie było... i było widać dalsze łagodzenie...
 • @Oscar 08:19:37
  mieszanie krwi nie powinno przekraczać barier rasowych. Inne rasy z definicji są mniej atrakcyjne, no ale są też tacy, którzy przekraczają granice gatunkowe.

  To w świecie zwierząt status osobnika męskiego ma decydujące znaczenie, co widać po tych trykających się, człowieczeństwo odchodzi od tych atawistycznych zachowań na rzecz filozoficznie (moralnie, ideologicznie) wykreowanych, pożądanych zachowań.

  Najwyraźniej popierasz prymitywizm zachowań.
 • @Oracz 08:38:23
  Mamy antypolski nierząd, widać to też w emeryturach dla Żydów w Izraelu.
 • @interesariusz z PL 15:15:53
  "obcy" w sensie "nie z naszej wsi.." a nie "nie z naszego gatunku"
  Mnie osobiście nie podobają się kobiety innych ras...
  dla mnie białe jest piękne ...gdy nie zatuczone... i nie głupie.
 • @interesariusz z PL 15:29:06
  Za solidaruchów doją (by nie powiedzieć dosadniej rżną) Polaków z każdej strony...Banderowcy, żydzi, Amerykanie, Niemcy.. Francuzi... i kto tam jeszcze

  Solidaruchy zrobiły z Polski dziwkę otwartą dla wszystkich za półdarmo... by nie powiedzieć za darmo..
  całkiem jak sutener sadysta dogadzający swoimi dziwkami wszystkim dookoła ... bo go to rajcuje, kręci...z chorą satysfakcją patrzący jak dziwka jest poniżana, wykorzystywana, zamęczana....
  A chętnych do wykorzystywania tej dziwki jest pełno i żydzi i banderowcy i volksdojcze... i różne tęczowe indywidua..
  a każdy ma swoje coraz ambitniejsze wymagania co do tej "polskiej dziwki".

  Ot takie współczesne niewolnictwo.
 • @Oscar 15:49:50
  Warto pamiętać, że to MY pozwoliliśmy im dojść do władzy --- byliśmy zrzeszeni w związku, i naprawdę dużo mogliśmy przez swoje 5 minut.
 • @interesariusz z PL 15:55:19
  .. niestety prawda..
  choć mnie tam nie było.. ja byłem przeciw ..
  co niestety niczego nie zmienia.
  ... ale przyjdzie wolność to te 30 lat niewoli u sutenera
  pójdą w zapomnienie... tylko Temida nie zapomni..
 • @rumpelsiltskin 16:53:32
  Akurat geopolityka wciąż ma znaczenie. I zawsze będzie miała

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31