Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
290 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Amerykańska baza naraża Polaków na niebezpieczeństwo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykańska baza naraża Polaków na niebezpieczeństwo

Temat rozmieszczenia bazy obrony przeciwrakietowej Aegis Ashore na terenie Polski budzi wiele kontrowersji. Pomimo opinii społecznej, baza została zbudowana w Redzikowie. Obecnie prace budowlane są w końcowej fazie. Jednak ludność mieszkająca na tym obszarze wcale nie jest zachwycona takim sąsiedztwem…

OGLĄDAJ WIDEO!!!

JAN RADŽIŪNAS

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Redzikowo jest tak nieopodal Obwodu Kaliningradzkiego, że Rosjanie prędzej przyjadą na rowerach i wezmą grupkę stacjonujących tam amerykańskich żołnierzy do niewoli, niż odpalą jakąkolwiek rakietę, zwłaszcza nuklearną.

  Strachy na Lachy! W Rosji już dawno wojska NATO stacjonujące w Polsce i krajach nadbałtyckich nazywają "pierwymi pliennymi" w razie jakiegokolwiek konfliktu. Nie bez kozery Amerykanie mają aż takie opory, żeby rozmieszczać duże jednostki wojskowe tak blisko granic Rosji.
 • autor
  Te bazy nie sa po to aby zwiekszac bezpieczenstwo ludnosci tubylczej ale bezpieczenstwo USA(dokladniej deep state)
  W razie konfliktu ludnosc tubylcza moze byc poswiecona w szczytnych celach(tak jak np. grupa lokalnych dzieci wiazanych do pancerza czolgu przed atakiem)
 • "Amerykańska baza naraża Polaków na niebezpieczeństwo"
  --------------------
  Prawda jest taka, że z tą bazą czy bez tej bazy - to i tak światowe dziecko diabła zrobi z sierotami po Polsce w atrapie Polski to - co uzna za stosowne.
  Wniosek?
  Powyższe piszę w ten sposób dlatego, że poprzednie wojny światowe - to były ustawki dzieci diabła pomiędzy swoimi V kolumnami w poszczególnych państwach - wsparte odpowiednimi strumieniami pieniędzy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031