Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
178 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Największa AFERA Amerykanów w Polsce w cieniu koronawirusa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stany Zjednoczone pozostają absolutnie zaangażowane w Europie i nie zamierzają wycofywać żołnierzy z Polski ani z innych krajów.

Na początku kwietnia podczas w wirtualnej konferencji prasowej ambasador USA przy NATO Kay Bailey Hutchinson powiedziała, że Stany Zjednoczone pozostają absolutnie zaangażowane w Europie i nie zamierzają wycofywać żołnierzy z Polski ani z innych krajów.

– To nie jest czas na zmniejszanie liczby żołnierzy. Chcemy ich chronić, zapewniamy im opiekę. Jesteśmy absolutnie zaangażowani w bezpieczeństwo Polski, państw bałtyckich i naszych sojuszników. Nie wprowadzamy żadnych zmian. Z pewnością nie opuścimy Europy. Dyplomatka zapewniła, że zmiana planów nie wchodzi w grę.

W wielkich ćwiczeniach Defender Europe 20, zorganizowanych w siedmiu krajach miało wziąć udział 37 tys. żołnierzy NATO, w tym około 20 tys. żołnierzy amerykańskich przerzuconych bezpośrednio z terytorium USA i 9 tys. Amerykanów już stacjonujących w Europie. 14 tys. z tych przerzuconych ze Stanów miało trafić do Polski, z czego aż 10 tysięcy na poligon w Drawsku Pomorskim.

Tak więc, władze Polski i krajów bałtyckich starają się pokazać ludności, że pomimo rzekomego „zagrożenia ze Wschodu”, są pod ochroną Waszyngtonu, a przynajmniej w jakiś sposób uzasadniają swoją politykę i prowadzą dalej swoje usługi dla wojska amerykańskiego, którym udało się tu przybyć.

Co więcej, teraz Amerykanie zamykają się przed bolączkami innych na swoim kontynencie, a Europejczycy, którzy mieli tak wielkie nadzieje związane z pomocą Stanów Zjednoczonych, zostali sami. Więc wychodzi na to ze ta zła wroga Rosja pomaga NATO. A przeciwko której mieli wszyscy razem jak jeden mąż razem z Waszyngtonem iść na Rosję w nowej napoleońskiej „krucjacie”.

Nawiasem mówiąc, nie mają już nikogo, kto mógłby tym porzuconym krajom NATO pomóc – granice między państwami unijnej Europy są zamknięte, a USA izolują się, ale trzeba przecież jakoś przetrwać.

Tak więc, pomimo groźby śmiertelnego wirusa i zamknięcia granic państwowych do Polski i do krajów bałtyckich, w Estonii nastąpiła zmiana brytyjskiego kontyngentu z batalionu taktycznego NATO. Do republiki przybyło 700 żołnierzy i dziesiątki bojowych pojazdów piechoty.

Jak widać, to nie ma nadziei na zachowanie zdrowego rozsądu w Polsce i w republikach bałtyckich – biorąc pod uwagę dużą liczbę chorych, zamknięcie granic, zakaz przemieszczania się i masowe infekcje, oficjalnie twierdzą, że żołnierze NATO są odporni na tę zarazę. Mieszkańcy są ograniczani w swobodach, a żołnierzom sojuszu, którzy są nosicielami infekcji, wolno się poruszać.

Polska poszła jeszcze dalej – Ministerstwo Obrony kraju zabroniło personelowi wojskowemu zgłaszania informacji o przypadkach zakażenia koronawirusem lub podejrzeń o niego w armii bez koordynacji z centralną administracją wojskową.

Z powodu pandemii koronawirusa w Europie, Amerykanie wykorzystują sytuację w celu realizacji wspólnych planów rozmieszczenia dodatkowego kontyngentu wojskowego USA w Polsce i kontynuują miękką okupację naszego kraju.

MARCIN SZYMAŃSKI

KOMENTARZE

 • Autor
  Talbot już spałował artykuł? Aj Waj...
 • Do żyda @Nathanel 09:49:48
  Kłamiesz żydzie że wywieziono twoją rodzinę w 1939 roku ! twoja żydowska rodzina wydawała Polaków żydom z NKWD 1939 r !


  Słowianie ! 1939 i 1940 r żydzi masowo wydawali polskie rodziny NKWD ! żydzi dobrze wiedzieli kto kim był przed wojną jakie stanowiska Polacy piastowali ! bogate inteligentne rodziny polskie NKWD wywozili na sybir !!!

  UWAGA
  setki tyś pomordowanych Polaków na Syberii i Kazachstanie Polacy mogą zawdzięczać żydom !!

  NIE WIERZCIE NIGDY żydom ! Dobry żyd to żyd w Izraelu !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 13:46:04
  "Do żyda @Nathanel 09:49:48
  Kłamiesz żydzie że wywieziono twoją rodzinę w 1939 roku ! twoja żydowska rodzina wydawała Polaków żydom z NKWD 1939 r !"

  A wasza rodzina byli folksojczami i szmalcownikami, i do tej pory nie może przeboleć zwycięstwa Czerwonej Armii.
 • @Nathanel 14:01:01
  Spadaj za bana gamoniu.
 • Też NIE
  .
  @ele 13:46:04
  "Dobry żyd to żyd w Izraelu !!!"

  nawiasem nie w Izrraelu ale Palestynie, a jak dobry, to zapytaj Palestyńczyków.

  Podstawą żydowskiego wyszkolenia jest ZBRODNIA, już dzieci muszą przejść przez tę szkołę:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  żydowscy bankierzy nie bez satysfakcji finansowali niezbędną dla nich redukcję pogłowia żydowskiego pospólstwa w czysie II Wojny, tzw. Szoah (katastrofa), ogłupiały żydowski motłoch nigdy nie pytał, kto finansował i dlaczego wymordowanie ich bliskich, ważne było tylko, że dostali parę setek dolarów pogłównego za nich. Należy przy tym dodać, że likwidację żydów organizowali sami żydzi.

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  Kanoniczną liczbę 6 milionów żydów znowu zgromadzono na ziemi palestyńskiej, jest trochę niejasne, co zrobią z nimi, wielu sobie obiecuje, że tę zarazę przeniosą na ziemie Słowian, taki jest pomysł, ale co zrobią tym razem z nadmiarem tego posólstwa ?
 • @fretka 12:16:15
  "Talbot już spałował artykuł? Aj Waj..."

  Talbot nikogo nie spałował.
  Talbot olewa ruskie boty przesiąknięte duginizmem.
  Zastanawia mnie jedno - co robi na głównej stronie artykuł podważający polskie sojusze wojskowe?
 • @Nathanel 09:49:48
  "Jasne. Dla równowgi należy reaktywować bazy ruskie w Polsce
  i osadzić w nich armię czerwoną a do przyszłego CPK doprowadzić szerokie tory aby łatwiej było wywozić do obozów koncentracyjnych na Syberii tych którzy myślą inaczej. "


  100/100

  Takie artykuły wstawia ruski bot, któremu marzy się kacapski model świata.
 • Wojska USrahellskie
  są w atrapie Polski w w wyniku porozumienia tych wywijających USrahellem i tych wywijających Rosją - a wszyscy oni capia oni jednakowo i smołą i siarką.
  Wniosek?
  Jeżeli światowy, czarci pomiot wszczyna gdzieś wojnę o poważnym zasięgu - to jest to ścisła ustawka najsilniejszych państw - i tyle.
 • @autor
  Nadałbym własny tytuł tej (b. ciekawej!) notce:

  Miękka okupacja kontra twarda suwerenność czyli "O kłamstwach kreatywnych" - uprawianych w dobrej wierze, w celu zmiany świadomości masowej/gromadnego poczucia bezpieczeństwa oraz o kłamstwach sensu stricte (tzw. kłamstwach w złej wierze).

  Bezrobotny marzy o tym, by pracodawca zdecydował się na "okupację" nadmiaru jego czasu wolnego.

  Chory marzy o tym, by lekarz uprawiał "okupację" na jego ciele, czasem także z wyłączeniem jego świadomości ("anestezja").

  Samotny marzy o tym, by jego serce było wreszcie przez kogoś okupowane.

  Zdrowiejący mądrze przeprowadza proces odpępowienia się od ww. okupanta.

  [PS. Nawet gdyby cały ten koronawirus miał tak po prawdzie służyć tylko uświadomieniu ludziom znaczenia higieny i uzbrojeniu lekarzy całego świata przeciwko wirusowi grypy - warto. Warto nazwać grypę koronawirusem. Byle nie przedobrzyć z zamrażaniem gospodarki, bo skutki globalnego ochłodzenia i spowolnienia będą opłakane.

  informacyjnie: trafione w 10-tkę.
  Co do komentarza: strzał na przestrzał...
 • @Talbot 15:47:43
  //Zastanawia mnie jedno - co robi na głównej stronie artykuł podważający polskie sojusze wojskowe?//

  Zastanawiaj się dalej... nad banałami. I tak już z dziesięć lat.
  Współczuję... nawet botom.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031