Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
246 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

99,9% Amerykanów nic nie wie o największej AFERZE USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

99,9 procent obywateli Stanów Zjednoczonych nie ma pojęcia, że nowa „zimna wojna” przeciwko Rosji realizowana jest w największych amerykańskich manewrach wojskowych w Europie od 25 lat.

99,9 procent obywateli Stanów Zjednoczonych nie ma pojęcia, że nowa „zimna wojna” przeciwko Rosji realizowana jest w największych amerykańskich manewrach wojskowych w Europie od 25 lat.

Nie słyszeli, że wojsko USA wysyła 20 000 żołnierzy z USA do Europy, aby dołączyli do 9 000 żołnierzy USA już stacjonujących w Europie i 8 000 żołnierzy z dziesięciu krajów europejskich, aby ćwiczyć prowadzenie wojny z Rosją. 37 000 żołnierzy z USA i Europy będzie częścią manewrów wojennych o nazwie Defender 2020.

Środowisko polityczne USA jest tak zdezorientowane, że wielu w USA będzie pytać, dlaczego USA prowokują działania przeciwko Rosji, takie jak te wielkie gry wojenne na granicy Rosji, kiedy prezydent USA Donald Trump wydaje się być tak dobrym przyjacielem rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.

To ważne pytanie, które pokazuje potrzebę biurokracji USA, by mieć wroga, aby uzasadnić swój ogromny budżet wojskowy w wysokości 680 miliardów dolarów. W związku z zawieszeniem w ubiegłym roku gier wojennych przeciwko Korei Północnej w Korei Południowej i ograniczeniem operacji wojskowych w Iraku, Afganistanie i Syrii konfrontacja w Europie jest kolejnym najlepszym miejscem na próbę utrzymania kompleksu wojskowo-przemysłowego ze wszystkimi głównymi donatorami wyborów, w biznesie w roku wyborów prezydenckich w USA w 2020 r.

W celu wygenerowania amerykańskiego wsparcia narodowego i reklamy na rzecz ożywienia zimnej wojny, amerykańskie jednostki wojskowe będą pochodzić z 15 stanów USA, w tym z ważnych stanów wyborczych w Arizonie, na Florydzie, Michigan, Nevadzie, Nowym Jorku, Pensylwanii, Karolinie Południowej i Virginii.

Aby wydać wszystkie pieniądze przeznaczone na wojsko USA, ponad 680 miliardów dolarów na 2020 r., 20 000 sztuk sprzętu zostanie wysłanych do Europy w celu mobilizacji wielkości dywizji. Sprzęt wypłynie z portów morskich w ważnych politycznie stanach wyborczych w Południowej Karolinie, Gruzji i Teksasie.

Podczas gdy Europejczycy będą wiedzieć o tych wydarzeniach wojskowych, ponieważ żołnierze USA będą zakłócać cywilne szlaki transportowe na 4000 km tras konwojów podczas podróży autobusem po całej Europie, większość Amerykanów będzie miała niewielką wiedzę na temat ogromnych, prowokujących przygotowań wojskowych do wojny z Rosją.

ANN WRIGHT, WORLDBEYONDWAR.ORG

Ann Wright jest emerytowanym pułkownikiem armii amerykańskiej i byłym dyplomatą USA, który zrezygnował w 2003 roku w opozycji do wojny USA z Irakiem. Jest członkiem zarządu Międzynarodowego Biura Pokoju i członkiem Veterans for Peace.

KOMENTARZE

 • żydzi ! Rosja dla was stanie się ostatecznym Grobem !!!
  Czego sobie i Polakom życzę . Amen !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! obce wojska to okupacja Polski !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Autor
  "99,9 procent obywateli Stanów Zjednoczonych nie ma pojęcia, że nowa „zimna wojna” przeciwko Rosji realizowana jest w największych amerykańskich manewrach wojskowych w Europie od 25 lat."

  Jeżeli ta teza jest prawdziwa, to te 99,9% Amerykanów nie chce o tym wiedzieć, bo całkiem szeroko informacja na temat tych manewrów jest rozpowszechniana w Stanach, np. na portalu Yahoo. I oczywiście informacje te są "przyprawiane" antyrosyjskimi treściami w sosie samozachwytu nad "niezwyciężoną" amerykańską armią, która podobno dysponuje najlepszym sprzętem wojskowym w każdej kategorii uzbrojenia. Nikt w USA nie kryje, że prowadzi się agresywną politykę wobec Rosji. W tym kontekście można nawet znaleźć artykuły na temat, jaka ta Polska jest "wspaniała", że wspiera amerykańskie wysiłki w tym kierunku.
 • Wróg ?
  Syn mojego przyjaciela jest wojskowym w stopniu pułkownika i pracuje w siedzibie NATO w Brukseli od 1999 roku. Powiedział, że w czasie narad, a także w rozmowach prywatnych, Rosja jest określana nie inaczej jak "wróg". Nawet wtedy, kiedy u władzy w Rosji był Jelcyn...
  Nic się nie zmieniło.
 • @ Autor, All
  "...dlaczego USA prowokują działania przeciwko Rosji, takie jak te wielkie gry wojenne na granicy Rosji, kiedy prezydent USA Donald Trump wydaje się być tak dobrym przyjacielem rosyjskiego prezydenta Władimira Putina."

  Przyjaźń przyjaźnią, a interesy interesami. Mam tylko nadzieję, że się dogadali, że to będą tylko ćwiczenia...

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @SZS 15:45:21
  "Powiedział, że w czasie narad, a także w rozmowach prywatnych, Rosja jest określana nie inaczej jak "wróg"."

  A mówią, że to w PZPR był beton ;-)

  Ukłony
 • @Jasiek 16:12:32
  Bo był.
  Tylko w porównaniu z dzisiejszym, to był to gazobeton... :-))
 • NDP
  "Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych".
  .................................
  To hasło tylko wtedy jest prawdziwe, gdy "Kreml" uznać za byt nie mający nic wspólnego z powyższymi.

  Czyli do jakiego zbioru zaliczyć propagandę kremlowską, którą ten blog jest wprost przesiąknięty...? ;-)
 • @SZS 17:34:58
  :-)

  Pozdro!
 • @Docent zza morza 18:58:15
  To Ann Wright jest przez Kreml nasłana?

  "Ann Wright jest emerytowanym pułkownikiem armii amerykańskiej i byłym dyplomatą USA, który zrezygnował w 2003 roku w opozycji do wojny USA z Irakiem."

  Ta broń masowego rażenia to w końcu była w Iraku czy nie?
  A może Ruscy schowali? ;-)))
 • Putin bierze się za porządki w polityce światowej. Zapewniam
  będzie w tym skuteczny.

  23 stycznia rosyjski prezydent Władimir Putin zasugerował zorganizowanie szczytu przywódców Rosji, Chin, USA, Francji i Wielkiej Brytanii w 2020 r. W celu omówienia spraw światowych.

  Sekretarz generalny ONZ pochwala inicjatywę Putina dotyczącą zorganizowania szczytu Rady Bezpieczeństwa ONZ
  https://tass.com/world/1127171
 • @SZS 15:45:21 //Rosja jest określana nie inaczej jak "wróg". //
  A jakie inne uzasadnienie byłoby, aby pułkownicy czy generałowie mieli ciepłe posadki w Brukseli?
  To NATO jest po to aby robić prowokacje, zamieszanie i atmosferę zagrożenia ze strony Rosji. W przeciwnym wypadku NATO staje się zbędne. Jednak to tylko i tak kwestia czasu.
 • Tak USrahellem
  jak i Rosją wywija jedna i ta sama siła nieczysta.
  Wniosek?
  Ważne w tym wszystkim jest to aby wszyscy na świecie uważali, że tak nie jest.
 • @Autor
  "Sprzęt wypłynie z portów morskich w ważnych politycznie stanach wyborczych w Południowej Karolinie, Gruzji i Teksasie."

  Pozostawienie w tekście nazwy amerykańskiego stanu Georgia jako "Gruzja", jest gwałtem na języku polskim(gwałtem w wykonaniu wujka googla) i ignorowaniem etymologii nazw: Georgia- stan USA i Gruzja- państwo.
 • @35stan 08:12:30
  Dowodem na brak mechanizmów sztucznej inteligencji w translatorze i braku korekty manualnej. Bo kiedyś np, musiałem szefowi szefów w firmie w Irlandii wytłumaczyć skąd pochodzą Gruzini których zatrudnił, bo chłop zbaraniał i przyszedł właśnie do mnie z pytaniem: o co chodzi z tą ,,Dżordżją" i gdzie to u licha jest?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031