Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 3 komentarze

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Obchody niepodległości czy następnej okupacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy ostatni radziecki żołnierz opóścił Polskę, to politycy złożyli deklarację, że już nigdy obcy żołnierz nie stanie na polskiej ziemi, że Polska zostanie wolna i niepodległa. I co?

Kiedy ostatni radziecki żołnierz opóścił Polskę, to politycy złożyli deklarację, że już nigdy obcy żołnierz nie stanie na polskiej ziemi, że Polska zostanie wolna i niepodległa. I co? PiSowcy na kolanach sprowadzili obce wojska do Polski, rozbroili polską armię i wymachują szabelką na Rosjan w interesie USA, bo tak Pan w Washingtonie kazał.

„Zdolność Amerykanów do obrony swoich sojuszników, partnerów i własnych interesów jest coraz bardziej wątpliwa. Jeśli naród nie podejmie natychmiastowych działań w celu zaradzenia tym okolicznościom, to konsekwencje będą poważne i trwałe” – czytamy w najnowszym raporcie Komisji Strategii Obrony Narodowej dla Kongresu. Ten raport nie zostawił suchej nitki na amerykańskim wojsku. Armia stoi w obliczu najgorszego kryzysu bezpieczeństwa narodowego od dziesięcioleci. 

Czy o tym raporcie wie nasz minister obrony narodowej, zabiegający w Waszyngtonie o amerykańską kuratelę?!

USA są silne tylko na papierze. Ich potęga jest pozorna, odkąd zaopatrujące armię w broń prywatne firmy stały się wystarczająco bogate, chodzi już tylko o ich zysk, nie o rzeczywistą zdolność bojową. Dlatego najnowocześniejsza amerykańska broń (F-35, Zumwalt, tarcza rakietowa, egzoszkielety, itd) działają tylko na kontrolowanych ćwiczeniach i na amerykańskich symulacjach.  Tymczasem w Chinach i Rosji w ostatnich 30 latach miał miejsce ogromny skok technologiczny.

„Zdolność obrony sojuszników przez wojska USA jest wątpliwa” a tymczasem obecny rząd Polski za pieniądze podatników buduje bazy dla żołnierzy USA, którzy rzekomo mają nas bronić przed Rosją. Miliardy wyrzucone w błoto, bo w razie czego Amerykanie po prostu uciekną do siebie za ocean i zostawią nas na pastwę wrogów.

Polska obecnie jest zagrożona nie tyle przez Rosję, ile przez…Ukrainę, która coraz śmielej wysuwa roszczenia terytorialne wobec nas, żądając niemal jednej trzeciej polskiego terytorium. Za sprawą Jarosława Kaczyńskiego armia Ukrainy rośnie w siłę dzięki amerykańskiemu uzbrojeniu, za które zresztą płaci polski rząd. Już jakiś czas temu okazało się, że Amerykanie dostarczają Ukrainie znacznie nowocześniejsze zbrojenie niż to, które sprzedają polskiej armii. To oznacza, że z powodu karygodnej głupoty rządu będziemy bezbronni w przypadku agresji Ukrainy, o Rosji już nawet nie wspominając. Takie poczynania rządzących mają coraz wyraźniejsze znamiona zdrady narodowej i nikt tego nie zauważa.

Baza USA w Polsce to jak bomba z zapalonym lądem pod łóżkiem i jeszcze obcy chce żeby im za to płacić. Zabrali polskiemu narodowi już wszystko w ramach „prywatyzacji”, zadłużyli kraj na bajeczne sumy w amerykańskich bankach i nadal im mało. Przyjaciele?

Pamiętacie ustawę 1066, która dopuszcza możliwość prowadzenia operacji przez służby obcych państw na terenie państwa polskiego? Mamy już nową ustawę, która umożliwia wyekwipowanie żołnierzy wojsk obcych w broń i amunicję znajdującą się na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP.

Podstawę przydziału przez MON broni żołnierzom wojsk obcych, stanowił będzie wniosek władz państwa obcego lub organu międzynarodowej organizacji wojskowej.

Gdy Polacy kłócili się o niepełnosprawnych w sejmie do Polski wjechała kolejna Brygada Pancerna USA z prawie 1000 różnego rodzaju pojazdów wojskowych.

Którą to rocznicę odzyskania niepodległości w tym roku obchodzimy?

MARCIN SZYMAŃSKI

KOMENTARZE

 • Senat USA przyjął ustawę wspierającą gigantyczne żydowskie ..!!!!
  WIĘC żydostwo z USA pakuję do Polski wojsko by ustawa 447 była realizowana bez szemrania ! Polacy którzy mieli odrębne zdanie są szybko wyciszani politycznie MATEUSZ PISKORSKI siedzi już 28 miesiąc tylko za to by nie mącił Polakom w głowach przeciw amerykańskiej okupacji Polski !!!

  Trzask prask abra kadabra i już żydom w żydowskich sondażach w Polsce wyszło że 55% Polaków jest za okupacją Polski przez żydo-NATO !!!

  A CO ! czy ktoś ma jakieś zastrzeżenia ? nie widzę nie słyszę ! więc żołdaki z żydo-NATO będą strzec żydów mieszkających w Polsce !!!!
  kazus Mateusza Piskorskiego niech będzie przestrogą dla wichrzycieli !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Minister
  Błaszczyk wie tyle, co zje. On zdaje się angielskiego nie zna, a intelektualnego poziomu jakim powinien prezentować szefMON, to raczej się nie do szukamy nawet że świecą.
  O forcie Tramp nie będzie decydował Duda(następny geniusz) tylko Tramp z Putinem.
 • osobiście uważam że
  nie jest suwerenne państwo na którego terytorium stacjonują obce wojska, nawet chwilowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031