Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
163 posty 5 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

LIST DO REDAKCJI: Zero tolerancji dla LGBT w wojsku (WIDEO)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jestem zgodna z Donaldem Trumpem – osoby LGBT nie będą mogły służyć w armii jakiegokolwiek państwa. Bo wojsko musi być skoncentrowane na „zdecydowanym i przytłaczającym zwycięstwie”, a nie terapiach hormonalnych a innych bzdurach.


Według wojskowych danych w amerykańskiej armii służy obecnie nawet 12540 osób transpłciowych, a 7390 jest w rezerwie. Badania wykazały też, że rocznie z powodu zmiany płci zakłóconą zdolność do służby będzie wykazywało od 129 do nawet 729 żołnierzy.

„Po konsultacji z moimi generałami i ekspertami wojskowymi proszę o przyjęcie do wiadomości, że rząd USA nie będzie pozwalał osobom transpłciowym na służbę w armii USA w jakimkolwiek charakterze, ani akceptował ich” – napisał Donald Trump na Twitterze.

Jak dodał, „Nasze wojsko musi być skoncentrowane na zdecydowanym i przytłaczającym zwycięstwie i nie może być obciążane ogromnymi kosztami medycznymi oraz przerwami w służbie, które spowodowałyby osoby decydujące się na te zmiany”.

Ale mimo to od 1 stycznia 2018 r. do amerykańskiej armii przyjmowano osoby transseksualne.

To zielone światło dla transseksualistów w Wojsku Polskim. Już opublikowano przygotowany przez MON projekt nowego rozporządzenia w sprawie orzekania o zdolności do czynnej służby wojskowej oraz trybu postępowania wojskowych komisji lekarskich w tych sprawach.

Mam nadzieję że Polska jest naprawdę państwem opartym na wartościach i mi nie będą broniłi pedał z lezbijką.

 

WIDEO

 

KINGA ZAJĄC

Od redakcji: Poglądy autorów felietonów, komentarzy i artykułów publicystycznych nie zawsze są tożsame z poglądami redakcji dziennik-polityczny.com

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930