Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 3 komentarze

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Mariusz Błaszczak chce złamać Wiedeński Traktat OBWE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mariusz Błaszczak chce złamać Wiedeński Traktat OBWE

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg wezwał w środę Rosję do zachowania przejrzystości w sprawie rozmieszczania rakiet systemów Iskander w obwodzie kaliningradzkim u granic Polski i Litwy.

Tylko Rosja nie ma zamiaru informować dowództwo NATO o tym gdzie planuje rozmieszczać swoi zestawy rakietowe Iskander. O tym powiedział Szef Komitetu Obrony Dumy Władimir Szamanow.

– Z jakiego powodu czy strachu? – oburzył się Szamanow. – Rosja rozmieszcza swoje rakiety na swoim terenie, to nasza sprawa. W odróżnieniu od Polski i krajów Bałtyckich. Gdzie obecnie są jednostki US Army i innych państw wrogo nastawienych do Rosji – dodał.

Czy USA albo Polska pytały Rosję o zgodę w sprawie budowania tarczy antyrakietowej? Oczywiście że nie! Idiotę Macierewicza zastąpił kolejny idiota Błaszczak, który od razu zaczał błagać, że Polska potrzebuje jeszcze więcej amerykańskich żołnierzy. Czy Rosja będzie zadowolona z tego, że nasz nowy minister wojny – Mariusz Błaszczak stanowczo oświadczył: «Po manewrach Anakonda-18 oczekujemy liczniejszej obecności wojsk USA w Polsce. Bardzo ważne jest przejście z rotacyjnego systemu obecności żołnierzy USA na stały».

Fakt polega na tym, że Iskandery zostały rozmieszczone w obwodzie kaliningradzkim w związku z tym, że NATO ciągle rozszerza swoją wojskową aktywność u granic Rosji. Baz lotniczych i zmechanizowanych Rosji nie ma na Białorusi ale w Polsce są bazy USA. Obwód kaliningradzki jest bardzo mały. Polsce wystarczy mieć u granicy dla obrony jedną 16.Dywizję. Zamiast tego mamy w Polsce całą dywizją USA. Po co?

Zastanawiam się, że Rosja nie zdolna zaatakować Polskę ze strony obwodu, bo nie posiada tam dużych formacyj ofensywnych. Odwrotnie sprawa wygląda w Polsce, wszystko wskazuje na to, że MON przygotuje się do wojny. Chodzi o to, że w pierwszej połowie listopada rozpoczną się największe w tym roku manewry – «Anakonda 18». Wojska ośmiu państw będą ćwiczyć między innymi na poligonie w Drawsku Pomorskim i Orzyszu oraz w przestrzeni powietrznej Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Niektóre z epizodów zostaną rozegrane poza poligonami.

W ćwiczeniach «Anakonda 18» udział wezmą wojska lądowe, powietrzne, morskie i wojska specjalne. Przyjazd potwierdziły do tej pory armie z siedmiu państw sojuszniczych – ze Stanów Zjednoczonych (najliczniejszy komponent), Słowacji, Litwy, Niemiec, Estonii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

Ćwiczenia «Anakonda 18» będą większe niż dwa lata temu, w manewrach udział wezmą ok. 100 tys. żołnierzy, w tym 20 tys. z Polski, wyposażone w 5 tys. pojazdów, 150 samolotów i śmigłowców oraz 45 okrętów. Przyjazd potwierdziły do tej pory armie z siedmiu państw sojuszniczych – ze Stanów Zjednoczonych (najliczniejszy komponent, który zostanie po manewrah w Polsce), Słowacji, Litwy, Niemiec, Estonii, Turcji i Wielkiej Brytanii.

W ćwiczenia zaangażują się struktury dowodzenia NATO, m.in. dowództwo Wielonarodowego Korpusu Północno-Wschodniego – w roli dowództwa komponentu lądowego. Jedną z pierwszoplanowych ról odegra Wielonarodowa Dywizja Północny Wschód, która podczas ćwiczeń przejdzie certyfikację, czyli sprawdzian gotowości do wykonywania zadań.

Wszystko wskazuje na to, że Polska łamie Wiedeński Traktat OBWE z 2011 roku i nie jest transparentna w tej sprawie.

MARCIN SZYMAŃSKI

KOMENTARZE

 • Macierewicza zastąpił kolejny idiota
  No cóż, bardziej debilnego rządu trudno szukać, czekajmy na rozwój wypadków.
  Jeszcze będzie ciekawie...
 • Światowe żydostwo prze do wojny na terenach państw środkowowschodnich
  Władimir Żyrinowski OSTRZEGA !
  Obywatele państw Europy Wschodniej to żywe tarcze USA” !

  Przypominam że tajniacy ze szpitali w Polsce są wzywani do Warszawy !
  posiedzenia na tych tajnych naradach są coraz dłuższe ! co omawiają jest tajemnicą , znajomy tajniak nie zdradza nic !

  Słowianie czuć zbliżającą sie wojnę !!! cała odpowiedzialność za wywołanie wojny spadnie na żydostwo w świecie !!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=FiCdy9h5JYs

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Słowianie łączmy się przeciw żydostwu
 • Autorze
  Rosyjskie pociski przestraszyły USA. USA są zaniepokojone nowymi pociskami manewrującymi opracowanymi w Rosji, powiedziała szefowa Północnego Dowództwa Sił Zbrojnych USA generał Lori Robinson podczas przesłuchań w Senacie. Tekst przemówienia jest dostępny na stronie internetowej Komitetu ds. Sił Zbrojnych. „Mając do dyspozycji pełen zestaw środków dostawy broni do celu i systemy broni mogące dokonać ataku na całym terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady, Rosja pozostaje jedynym egzystencjalnym zagrożeniem dla przestrzeni powietrznej obu naszych krajów” czytamy w tekście. Robinson zaznaczyła, że rosyjscy wojskowi prowadzą ćwiczenia wojskowe, podczas których „symulują konflikt z amerykańskimi wojskami”. Wskazała również na to, że Rosja nadal doskonali strategiczne bombowce i okręty podwodne. Zdaniem generała zmodernizowana flota jest w stanie zagrozić Stanom Zjednoczonym przez wiele lat.
  „Rosja opracowała nowe pociski manewrujące zdolne atakować cele w znacznie większej odległości, niż obserwowaliśmy wcześniej” powiedziała Robinson, zauważając również, że takie systemy stanowią dla Ameryki Północnej „rosnące zagrożenie”. Wcześniej poinformowano, że administracja Donalda Trumpa ma zamiar przeznaczyć na program powstrzymywania Rosji w Europie ponad 6,3 miliarda dolarów. Założono to w projekcie budżetu federalnego Stanów Zjednoczonych na 2019 rok podatkowy. W budżecie wojskowym Stanów Zjednoczonych na rok 2018 na powstrzymywanie Rosji przewidziano 4,6 miliarda dolarów.

  Ps..Po co ta gadka, Amerykanie robią to cały czas, gada tak jakby Rosjanie nie mieli prawa tego robić, wydając 10 razy mniej od USA na zbrojenia muszą pracować nad technologiami niwelującymi tą różnicę i zapewniającymi obronę Rosji przed wzrastająca z dnia na dzień agresją USA, na tej zasadzie pracują nad bronią hipersoniczną która np zniweluje przewagę USA związaną z posiadaniem lotniskowców i to jest prawidłowy kierunek.
 • @kula Lis 67 10:57:38
  "W budżecie wojskowym Stanów Zjednoczonych na rok 2018 na powstrzymywanie Rosji przewidziano 4,6 miliarda dolarów. "

  Nie jest to jakaś powalająca kwota,jak by się wydawało.I bynajmniej kasa ta nie "pójdzie" na zbrojenie WP jak by to łosiom się zdawało.Będą prowokacje,inscenizacje.
  Mniejsze kwoty starczyły na łapówki i opłacenie 40 000 agentów Mossadu w Polsce.
  Ponad 500 mln usd ussmany przeznacza na opłacenie terrorystów w Syrii.
 • Polska już wiele razy traciła niepodległość przez zdradę "elit"
  Jeżeli rządzący uważają że Armia USA czy inne NATO jest lokowane w Europie wschodniej dla obrony Europy wschodniej przed Rosją to są albo idiotami albo kłamcami a kłamca okłamujący naród powinien wisieć bo to zdrada narodowa. Idiota nie powinien wisieć idiota powinien znaleźć swoje miejsce w społeczności narodowej gdzieś daleko na dole wśród innych idiotów.

  Jest oczywiste dla każdego że Armia USA i inne NATO to siły zbrojne globalnego mafii żydowskiej i jak wszyscy widzą na świecie służą do realizacji celów i interesów globalnej mafii żydowskiej.
  Z oczywistych względów w ramach interesów tej mafii nie mieszczą się interesy Narodu Polskiego a wręcz przeciwnie...ta globalna mafia żydowska przecież serdecznie i dogłębnie nienawidzi narodu Polskiego.. czego teraz jawnie już dowodzi...a wystarczy poczytać podręczniki żydowskie z zakresu historii by się przekonać jak bardzo żydzi nienawidzą Polaków.

  W tej sytuacji nawoływanie w istocie żydów (bo to oni rządzą w USA i w innym NATO) do wprowadzania swoich wojsk na terytorium Polski to jawna zdrada żywotnych interesów Narodu Polskiego.
 • @Oscar 11:33:08
  Jest oczywiste że wojska USA i innego NATO są w Polsce po to by w razie prób wybicia się Polski na niepodległość spod żydowskiego buta pod którym się znaleźliśmy za sprawą solidaruchów oraz KK z JPII na czele... wojska te dokonały siłowego rozwiązania problemu "Polskiego buntu"

  Jak wygląda przewrót lub stłumienie "rebelii" w wykonaniu wojsk USA, NATO czy wojsk żydowskich wszyscy od lat widzimy na co dzień...
  .. zawsze są to mordy na wielką skalę, tysiące trupów, ....

  Zdrajcy sprowadzający do Polski największych globalnych bandytów taki właśnie los przygotowują Polakom... wystarczy popatrzeć na Jugosławię (w wersji prawdziwej nie propagandowej), na Libię, Irak, Syrię, Afganistan... a wkrótce do listy zostanie dopisana Polska...
 • Więcej wosk amerykańskich?
  Jakoś mnie to wcale nie dziwi, szczególnie w dzisiejszej sytuacji. Oni na pewno szykują się do wojny, nie wiadomo tylko, czy przypadkiem nie z Polakami. No bo w końcu czego pilnują te wojska amerykańskie, jeśli nie interesów żydo-syjonistów, którzy na siłę chcą przepotwarzyć Polskę w Polin?
  Nawiasem mówiąc, w Kongresie amerykańskim 43% radnych ma podwójne obywatelstwo - izraelskie. Ciekawe ilu mamy takich w rządzie i w polskim sejmie.
 • @ele 10:43:25
  23 stycznia 2018 r. rosyjska armia i flota przejmując w spadku po Czerwonej Armii swoją schedę obchodzić będzie okrągła rocznicę 100 -lecia powstania.
  https://topwar.ru/134775-100-let-raboche-krestyanskoy-krasnoy-armii-i-flotu.html

  Wiadomo też już to , co przygotował na to święto reprezentacyjny artleryjski dywizjon :
  .https://mediarepost.ru/#video-8

  PS. służbom specjalnym , które mnie tropią za moją rosyjskość / rzekomą ich zdaniem agenturalność wobec Rosji/ podpowiem , iż od urodzenia jestem ruskim , bowiem urodziłem się i wychowalem w Łodzi w domu przy skrzyżowaniu dwu ulic Armii Czerwonej 67/aktualnie nie wiem czemu przemianowanej na Piłsudkiego/ i Ruskiej , z czego jestem dumny…jednocześnie informuję ,że przypadające wkrótce święto Armii Czewonej , duchowo będę obchodził wraz z nimi….i wszystko na ten temat. Jednocześnie informuję , że z dwóch przypadających w tym roku 100-letnich rocznic , a mianowicie 100-letniej rocznicy powstania Armii Czerwonej oraz 100-letniej rocznicy odzyskania niepodległości , która jest mylnie kojarzona z Józefem Piłsudskim , de facto , zdrajcą Narodu Polskiego -był niemieckim agentem, obchodził będę jedynie tę pierwszą, bowiem to rzekome odzyskanie niepodległości przez Polskę , tak de facto, w realu nigdy nie miało miejsca, co nie przerwanie z jeszcze większym natezeniem trwa do dzisiaj
  https://iv.pl/images/98456093263860736373.jpg

  Potępiam też wszystkie działania mające na celu wyniesieni zdrajców na pomniki w Polsce , jak chociażby tutaj :
  http://telewizjarepublika.pl/pomnik-jozefa-pilsudskiego-na-100-rocznice-odzyskania-niepodleglosci,57481.html

  To samo dotyczy zamiaru postawienia pomnika w Warszawie Lechowi Kaczyńskiemu,który przez środowiska patriotyczne w Polsce uznawany jest za zdrajcę Narodu Polskiego.
  https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,tak-moze-wygladac-brpomnik-lecha-kaczynskiego,251259.html
 • @detektywmjarzynski 07:08:14
  Panie detektyw... drażnienie psa którego chce się "pokonać" to najgorsza z możliwych taktyk.
  Podkul Pan ogon, udaj obojętność...nie patrz Pan psu prosto w oczy...
  Rób pan swoje ale psa nie drażnij... pogryzie Pana .. a może i zarazi wścieklizną ... to żaden sukces zostać pogryziony...
  sukcesem jest zwyciężyć.
 • @detektywmjarzynski 07:08:14
  Co do zdrady ... moim zdaniem warto zawsze dobrze uzasadniać oskarżenie o zdradę.
  Zawsze warto napisać jakie działania były zdaniem autora zdradą i wobec kogo zdradą (zdrada to względne pojęcie... patrz Kukliński).

  Oceniamy czyny a dopiero w ich kontekście oceniamy ludzi którzy tych czynów dokonali.

  np masowe złodziejskie prywatyzacje to była i jest ewidentna zdrada interesów Narodu Polskiego. I w tym kontekście od razu wiadomo kto jest zdrajcą narodu Polskiego... a czasem nie zdrajcą ale np wrogiem, wrogą V kolumną innego narodu pasożytującego na narodzie Polskim od wieków.

  Nie można nikogo nazywać zdrajcą bez uzasadnienia.
  Tak się nie godzi... z uzasadnieniem się godzi...a nawet trzeba..
 • Wykład z zakresu dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej i sposoby jej przeciwdziałania
  poprzez publiczną demaskację form i metod tej dywersji /wojny, zgodnie z moim manifestem do Nrodu Polskiego :
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  Kultura , w tym publicystyka , ale także muza jest narzędziem do prowadzenia ukrytej dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem . W swoim czasie zdemaskowałem Ryszarda Oparę , któremu zarzuciłem sianie defetyzmu wśród Polaków dla ich wewnętrznego złamania i uczynienia ich uległymi niewolnikami wobec okupacyjnego reżimu w Polsce , agenturalnego wobec CIA/Mossad. . /Przeczytaj mój komentarz po tym artykułem Andrzeja Opary na NEon24
  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/142180,historia-polski-epitafium/

  Kształtowanie nastrojów wśród przeciwników /tak...tak : Polska dla naszego "sojusznika" USA jest , de facto , wrogiem, lecz ogłupiani przez rządzących w Polsce i polskojęzyczne media ludzie tego nie kumają , albo bardzo słabo , to czują./ jest jedną z form prowadzenia dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem. Dla znawcy zagadnienia dywersji ideologicznej / za którego się uważam / po obserwacji ruchów przeciwnika poprzez swoją agenturę wpływu umieszczoną częstokroć na obszarze wroga , widać jak na dłoni bieżące kierunki /trendy i metody stosowanych wobec Polski i Polaków działań, z których wynika ,że naszym wrogom zewnętrznym /USA i Izrael/ obecnie zależy na zrobieniu z Polaków bezideowej masy , w pełni uległej wobec ich agenturalnych rządów w Polsce i im ślepo podporządkowanej i ślepo wierzącej , co dokonuje się w Polsce poprzez działanie dywersyjnego wobec Polski i Polaków radia Maryja.

  Dzisiaj w radio usłyszałem skądinąd piękną piosenkę Patrycji Markowskiej pt. „Prostych kilka prawd” /mój komentarz pod filmem/
  .https://www.youtube.com/watch?v=ny49g6VHG4c
  ,
  która jest żywym przykładem takiego dywersyjnego /informacyjnego/manipulacyjnego oddziaływania na świadomość i podświadomość Polaków w kierunku ich wewnętrznego , duchowego rozbrojenia , by byli ulegli i by się nie przeciwstawiali, mówiąc słowami tej piosenki : nie szli pod wiatr. W swoim czasie pamiętam , iż ojciec tej piosenkarki Grzegorz Markowski w swojej piosence pt. „Chciałbym być sobą” podburzał Polaków , by szli za Solidarnością przeciw ówczesnej władzy. Wiedząc dzisiaj już z całkowitą pewnością ,iż Solidarność był, skutecznie zrealizowanym projektem CIA, do bandyckiego przejęcia Polski przez międzynarodową lichwę i docelowo wykorzystania Polski i Polaków przeciwko Rosji i Rosjanom, widzimy jak chytrze i podstępnie prowadzona jest dywersja ideologiczna/wojna informacyjna Zachodu z Nami Słowianami ,w tym z Rosją. Oni chcą nas wykorzystać jako „mięso armatnie” przeciwko Rosji . W jakimś zakresie , to już im , lecz nie do końca , udało się zrobić z Ukraińcami. Polacy w ich planach są następni , by ich rzucić przeciwko Rosji, do czego nie wolno dopuścić.

  Tak więc widzimy jak ojciec i córka , pracując dla show biznesu, który jest narzędziem międzynarodowej lichwy ,służą złej sprawie. Oni się wzajemnie wspierają , by zdobyć serca i popularność wśród Polaków., by poprzez nich/ swoich wykonawców/ móc kształtować zachowania i postawy Polaków w kierunku dla nich dogodnym , właśnie poprzez muzę, która jest dla nich jedynie narzędziem dywersyjnego /informacyjnego oddziaływania. Tutaj w tym filmie /mój komentarz pod tym filmem/ jak na dłoni widać jak piosenkarz Slawomir , któremu ostatnio zarzuciłem , iż szerzy wśród Polaków głupotę i i czyni z nich bezideową masę:
  .https://www.youtube.com/watch?v=n2hJA78YuWw

  rozprowadza /lansuje Patrycję Markowską, która w tym nagraniu /nie studyjnym , z nie obrobionym elektronicznie głosem / ma wyraźne problemy ze swoim głosem. Oto ten film /mój komentarz pod tym filmem/:
  .https://www.youtube.com/watch?v=3REG0iA1cfk&t=1s
 • @detektywmjarzynski 10:42:41
  Solidarność w Polsce jest dziełem CIA

  Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi . Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.

  Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna. Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania ją na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw."suwaku polskości" ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.

  Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie .....w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił Andrzej Szubert z Niemiec , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą.

  Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi "izmami" i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich "prawd".

  Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA. Mówi o tym fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.
  .https://youtu.be/bOJxNu_pUnQ?t=1246
  .https://www.youtube.com/watch?v=ldb7UM27zcU&t=11s

  Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast jego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy kolegów /krzyk 58 /piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.

  Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.

  Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako "mięso armatnie" by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać.

  Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy . Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak "nasz" agenturalny wobec USA rząd oraz polskojęzyczne media , w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać , co też się na co dzień dzieje.

  Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum w skrócie TŚWC/, do niedawna jeden głównych ideologów i strategów rządu USA .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031