Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
290 postów 7 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Cztery tysięcy morderców, czyli kto nas ochroni przed USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cztery tysięcy morderców w mundurach, czyli kto nas ochroni przed Amerykanami

 

 

Od ćwierć wieku wmawiano nam, że Polska odzyskała swą suwerenność po wyborach 4 czerwca w 1989 roku. Teraz historia zatoczyła koło i błagamy Amerykanów o okupację naszego kraju. Podległość Moskwie zamieniliśmy na podległość Brukseli, a zamiast członkostwa w Układzie Warszawskim jesteśmy członkiem NATO.

Zastanawiające jest to, że nikogo to nie oburza, że wróciliśmy do zależności znanej przez niemal pół wieku, czyli do sytuacji, gdy obce wojska stacjonowały na naszym terytorium. Tym razem na własne życzenie pseudoelit politycznych naszego kraju.

Oficjalna narracja zakłada wtoczenie do głów Polaków bajeczki, że amerykańskie wojska w Polsce to żadna okupacja tylko nasza ochrona na wypadek agresywnych posunięć Rosji.

Trzeba być idiotą, aby wierzyć, że amerykańskie wojska przed czymkolwiek nas obronią. Stany Zjednoczone Ameryki to obecnie najbardziej agresywne państwo świata, które ma na sumieniu wojny i miliony ofiar oraz zamęt w wielu krajach.

Wojsko amerykańskie jak dobrze wiemy od lat nie wygrało żadnej wojny, a jego dzielni żołnierze częściej giną od przedawkowania narkotyków, bójek z miejscową ludnością, czy robionych pod wpływem narkotyków czy alkoholu wypadków, niż w walce z tzw. wrogiem. Za to nadal skutecznie potrafią zabijać i terroryzować wiele krajów na świecie. Niestety nie ma też żadnego napastnika, przed którym to obce wojsko miałoby nas bronić.

I zastanówmy się ile rządów obalił w ostatnich 25 latach Kreml, a ile Biały Dom? Ja nie jestem fanem Ruskich, ale w naszej propagandzie nikt nie pokazuje punktu widzenia Rosji i Rosjan. A oni widzą, jak NATO otacza ich kolejnymi bazami i podciąga swoje wojska coraz bliżej do nich.

Straszenie Ruskimi jest na rękę bardzo wielu ludziom w USA, a Brukseli i w samej Polsce. Co zyska Rosja atakując Polskę, czy kraje bałtyckie? Jakie tam są zasoby? Czy da się w tych krajach wygrać, czy utknie się w wieloletniej wojnie partyzanckiej? Czy potencjalne straty będą przeważały nas wszelkimi korzyściami? "Imperialne zapędy" to określenie, którym zawsze można demonizować drugą stronę, zupełnie jakby USA nie miało zapędów imperialnych.... Szkoda, że w temacie naszych relacji z Rosją coraz mniej sensownych pytań i sensownych głosów.

Naprawdę tylko idiota może wierzyć, że w takiej sytuacji, amerykanie w liczbie czterech tysięcy morderców w mundurach, ochronią nasz przed czymkolwiek. Warto zadać pytanie, kto nas ochroni przed Amerykanami?

Polska nie ma przyjaciół. Albo jesteście tacy głupi, albo jesteście zdrajcami. My, Polacy, możemy liczyć tylko na siebie.

Każdy zdrowo myślący Polak powinien marzyć o silnej armii polskiej, a bronić się przed wprowadzeniem jakichkolwiek wojsk obcych. Niestety, Polacy nie maja dziś do powiedzenia nic we własnym kraju...

www.youtube.com/watch


JAN RADŽIŪNAS

KOMENTARZE

 • Autor
  Nawet przez mysl mi nie przyszlo ze amerykanskie wojska w Polsce moga bronic Polakow.MFW,banki,korporacje,mniejszosc zydowska maja pierwszenstwo.Kompetencje decyzyjne np. uzycie F-16 czy patriotow beda nadal w amerykanskich rekach a przeciwko komu zostana uzyte czas pokaze.
 • @mac 17:37:59
  Jak pokazały dotychczasowe wypadki, to przed tymi 4tys USSAmanów mogą nas obronić... kręte drogi, niskie wiadukty i grząskie pola :).

  Czyli w razie "W" wyciągnąć ich gdzieś w zalesione tereny i upolować, choćby kozikami...

  Ciekawe, czy przywieźli bomby kasetowe, bo jak nie, to nowoczesna broń jest "punktowa", jak z resztą pokazują im talibowie w Afganistanie... są rozproszeni i mogą im...
 • 4000 płatnych morderców
  Tak, do wojska USA idzie się po to by mordować za pieniądze, na całym świecie i to bezkarnie. Gdyż USA nie uznają sądów międzynarodowych. Tak Jarosław Kaczyński zafundował nam okupację, bez zgody Narodu, ale może wybrał mniejsze zło?

  Tu wykaz wojen USA. Jeżeli jesteś zainteresowany to może porównasz z wykazem wojen, która w tym okresie prowadziła Rosja Radziecka, a następnie Rosja. Sam jestem ciekawy takiego porównania :)

  http://iddd.de/rys/USAwojny.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031