Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
156 postów 5 komentarzy

Niezależny Dziennik Polityczny

NDP - Dziennik niezależny od urzędów, organizacji państwowych i rządowych

Misiewicz o gen. Skrzypczaku: "Był skażony genetycznie"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj Bartłomiej Misiewicz na swojej stronie na Facebooku ostro skrytykował gen. Waldemara Skrzypczaka i ogłosił złożenie skargi do MON w sprawie pozbawienia Skrzypczaka stopnia generalskiego.

Ten skandaliczny post został dzisiaj usunięty z portalu, ale wiadomość została masowo rozpowszechniona przez użytkowników Twittera.


Podajemy treść tego postu:

Proszę dać mi spokój!!! Kolejny Generał moralista ktory przysięgał na wierność Związkowi Sowieckiemu tworzy bzdury na mój temat. Kim jest gen. Waldemar Skrzypczak?

Skrzypczak dorastał na typowym wojskowym osiedlu w Kołobrzegu, gdzie jego ojciec służył w 32 Pułku Zmechanizowanym.

Czteropiętrowe betonowe bloki, trochę zieleni, obok jednostka. Był początek lat 70., ojciec chodził w pięknym zielonym mundurze, dowodził ludźmi. Każdy chłopak na osiedlu chciał wtedy zostać żołnierzem, więc razem z kolegami bawili się w wojnę, bo w nic innego nie wypadało się bawić w prywatnych koszarach.

Za pierwsze własne pieniądze kupił mundur. Miał 17 lat, kiedy ojciec zabrał go na poligon. To było coś: czołgi, ostrzał, prawdziwe akcje bojowe. Czy miał świadomość, że to tylko atrapa, że to "cudne wojsko" nie wygrałoby nie tylko żadnej wojny, ale nawet bitwy?

Że tak jak w Polsce jaruzelskiej na kartki były mięso, papierosy czy wódka, tak w jaruzelskiej armii "na kartki" były paliwo i amunicja? Wiedział, nie wiedział - bez znaczenia. Był skażony genetycznie: ojciec oficer, dziadek oficer, pradziadek służył w carskiej armii.

Dzisiaj złożyłem skargę do MON w sprawie pozbawienia stopnia generalskiego Waldemara Skrzypczaka.

NDP

KOMENTARZE

 • Nie ma chyba w kulturalnego człowieka słowa, które by w dostateczny sposób
  doceniło stan umysłu Misiewicza. Niestety PiS otumania. Kilka lat temu byłem na Ukrainie na wycieczce i był tam jeden zagorzały PiSofil. Chodząc po Lwowie spotkaliśmy mieszkającego tam Polaka, który zaproponował nam za kilka zł, że nas po Lwowie oprowadzi. Ot grupę kilku osób z wycieczki w czasie wolnym. Okazało się, że nasz przewodnik był emerytowanym żołnierzem armii radzieckiej. I nasz orzeł PiS-inteligencji zadał naszemu przewodnikowi pytanie, jak pan Polak mógł służyć w armii radzieckiej. Misiewicz reprezentuje identyczny poziom. Nie pamięta nasz orzeł, że jego uwielbiany prezydent doktoryzował się z dzieł Lenina?
 • W nawiązaniu do "Ucha Prezesa"
  Pytanie- Miś bierze kakałko czy otrzymuje?
 • @Zawisza Niebieski 13:48:23
  gość skopiował cudzy tekst z 2008r. !!!!!!!!!!!!!

  http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/32379,syn-generala-idzie-na-wojne,id,t.html
 • @Husky 19:28:33
  Nie ma znaczenia kto co skopiował. Misiewicz nie jest nawet szeregowcem, w stosunku do generała, to nie wiem, czy jest godny buty generałowi pastować. To, co Macierewicz robi z polską armią, to że oficerowie muszą czapkować ...[tu słowo, którego nie używa się w towarzystwie] jest obrazą dla polskiego żołnierza. Sam Macierewicz przedefiniował słowo "Zaprzaniec"jjako człowiek, który nie szanuje polskiego żołnierza i dziś do stworzonej przez siebie pasuje jak dobry trep do nogi.
  Nie jest niczym niezwykłym, że syn dziedziczy zawód po ojcu. Mój tata był inżynierem ja też ani dnia nie myślałem, że nie będę inżynierem. Moje dzieci też skończyły politechnikę.
  Kaczyński doktoryzował się z dzieł Lenina. Zgodnie z normami PiS należy powiedzieć, że to komuch i bolszewik bo czytał dzieła Lenina i chwalił ich mądrość.
  Dlaczego Kaczyńscy mieli dzieciństwo jakie mieli? Wystarczy powiedzieć Rajmund Kaczyński, zaufany inżynier ówczesnych władz. Czemu tak o nich Misiewicz nie napisał? Każdy, kto za PRL był w wojsku przysięgał na wierność ludowej ojczyźnie, a pobór był powszechny. Misiewicz ma poważne braki w podstawach naszej historii. On podstawówki skończyć nie powinien. Może dlatego może studiować tylko u Tadeusza R.?
 • @ Autor
  Za propagowanie FAKE . Do lochu .
 • @Zawisza Niebieski 19:56:37
  //Nie ma znaczenia kto co skopiował. //
  tyle tylko że temu gostkowi zdarza się to na co dzień
  100% jego wpisów to....
  fake
 • @Husky 20:29:44
  Jeszcze raz i wyleci .Ave Amigo .
 • @Repsol 20:38:17
  dopiero teraz zajrzałem i nie żałuję: ten post dużo mówi o tym co ten misiewicz ma tam gdzie inni noszą rozum - dobrze wiedzieć. Skopiowałem sobie

  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829